PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses Sistemi İçin Yardım

breakerman
09/11/2007, 11:12
Selam dostlar,

Elif tuning in aşağıda kampanya diye sattığı paket hakkında ne diyorsunuz.
Ses sistemleriyle ilgilenmediğim için iyi ya da kötü hiçbir fikrim yok.
Bilgisi olan arkadaşlar ne der..

JBL SÜPER KAMPANYA | JBL | ElifTuning.com (https://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=4723)

unik06
09/11/2007, 11:29
fena değil gibi,

ama abi..sende başlığı öyle bir açmışsınki..sanki elif tuning'in kampanya reklamı gibi görünüyor.

edi
09/11/2007, 11:30
hepsiburada.comda aynılarını toplamayı dene sanırım daha ucuz oluyor.

Linos
09/11/2007, 13:01
ama abi..sende başlığı öyle bir açmışsınki..sanki elif tuning'in kampanya reklamı gibi görünüyor.

Ben de başlığı görünce öyle zannettim! :)

Başlık değiştirildi...

Ziyaretçi047
09/11/2007, 13:25
bu kampanya uzun süredir var. bence iş görecektir. ama aynı paraya daha iyi bişeler de alınabilir.

cnr06
10/11/2007, 19:57
bence pahalı gibi ben gittim 500ytlye pıoneerin buyuk anfisi modelini bilmiyorum 4çıkıslı sağlam bi anfisi cadence ninde 38cm bassını aldım arabanın içinde durulmuyor valla

Ah-MeT
20/11/2007, 20:49
gercekten bu kampanya daki set in ses kalitesi felan nasıl olur acaba
birde JBL iyi marka ama oda çinde uretiliyor ondan yaklasmak istemiyorum

--GNS--
21/11/2007, 02:46
bence jbl guzel urun... benim arabadaki hoperlorler jbl sub boshmann anfi trident bayag guzel ses aliyorum... yaklasik olarak 550-600 ytl ye geldi takilmasiyla birlikte... benim birde vosvosum var onda 2 tane jbl sub var bayag iyi calisyor bence jbl;)

faruktuzlu
21/11/2007, 08:53
ben sadece JBL anfili bas taktım! 400 YTL başkasına ihtiyaç duyulmuyor ama bizim araçlar yüksek sesi kaldırmıyor. heryeri zangır zangır oyunuyor! müzik sistemi yapmadan önce arabayı komple izole etmek gerekiyor! ben hata ettim! siz etmeyin! ses sisteminden önce izolasyon için de 250 YTL ayırmanızı tavsiye ederim!

breakerman
27/11/2007, 21:08
Herkese çok teşekkürler,Faruk kardeşim hevesimi kırdın valla,nerelerinden ses geliyor arabanın özellikle,çok rahatsız edici mi,çekilmeyecek gibi mi?

faruktuzlu
28/11/2007, 11:43
Herkese çok teşekkürler,Faruk kardeşim hevesimi kırdın valla,nerelerinden ses geliyor arabanın özellikle,çok rahatsız edici mi,çekilmeyecek gibi mi?

bagaj kapağının içi, kapı içi döşemeleri ve tavan lambası... tabi bu seslerden başka nerelerden geldiğini duymak mümkün olmuyor! izolasyonu yaptırdıktan sonra sistemi kurup bakmak gerekir!

breakerman
28/11/2007, 17:34
Sağolasın,"hiç yaptırma izolasyonsuz tadı yok" mu dersin peki?

--GNS--
29/11/2007, 00:46
walla benim arabada izolasyon yok, pek zingirdiyan yeride yok bence.... bugun alper arkadasimda bakti zingirdayan yer yok benim arabada....

erdiyilmaz
29/11/2007, 01:00
ya sesi fazLa açmıyorsun.. ya da tavan döşemeLeriniz hayLi kaLiteLi.
38cm magnat iLe bagaj içi kompLe izoLasyonLu oLmasına ragmen,
tavanımda izoLasyon oLmadıgı için rahat edemiyorum. çok fazLa rezonans'a giriyor.
çok fazLa harici titreşim gürüLtüsü geLiyor.

iç tavan Lambasını söküp ordaki boşLuktan içeri biraz sünger vs. yığayım diyorum ama tavana dışardan bombe yaptırır mıyım diye de çekiniyorum, en güzeLi prof. sağLam bir tavan izoLasyonu sanırım

faruktuzlu
29/11/2007, 13:32
valla bence araç ne olursa olsun müzik sistemi yapılmadan önce detaylı bir izolasyon şart!

breakerman
29/11/2007, 19:08
Yorumlarınız için hepiniz sağolun arkadaşlar..

manivela
12/12/2007, 21:26
valla breakerman arkadaşım almadıysan alma bence o seti bence biraz pahalı ve bası küçük belli bir süre sonra tatminsizlik yapabilir ve anfi ve bası değiştirmen gerekirse pahalıya gelir ben kendin topla derim içine sinsin :)

arslanbicakci
12/12/2007, 23:34
ses sistemi yapmayı dusunuyorsan ist yakınsan yada istanbuldaysan atla dogu banka gittt o listeyide al orda fiatlar hele nakit alırsan daha ii olur bence hem orda acıklamada yapıyorlar. gir katları bi gezz bence fikir olur

bilalusta
29/01/2008, 12:26
ses sistemi yapmayı dusunuyorsan ist yakınsan yada istanbuldaysan atla dogu banka gittt o listeyide al orda fiatlar hele nakit alırsan daha ii olur bence hem orda acıklamada yapıyorlar. gir katları bi gezz bence fikir olur
Abicim en doğrusunu demişsin.Bendede o sistemin aynısı vardı.Jbl 30 cm bassimid takımları 16 cm önler için.Yanlız amfim farklıydı jbl 75.4 yerinde olsam jbl in bass ve mid takımına para vermem.Bassı beş para etmez.Ben hiç beğenmiyorum.Mid takımları idare edebilir gibi bende vardı sattım şimdi infinity 6520 cs aldım oldukça memnunum.Bana özelden ne kadar para çıkartabileceğini söylersen sana.O paraya göre alacağın en güzel tesisatı söylerim.Ama bu elif tuning in sattığı tesisat o kadar para etmez onuda söleyim...
--İzolasyona gelince.Benim sadece bagaj kapağımdan ses geliyodu.Kapağı açtım içine sünger koydum hiç bişe kalmadı gayet memnunum.---