PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City arızası bursa

pekarikk
27/04/2015, 19:40
Merhabalar...Ben bursa da yaşıyorum ve netten yaptığım araştırmada Xtronic güvencesiyle hizmet veren bursaelektronikoto.com isimli bir servis buldum telefon ile görüştüm ve tamir yaptıklarını söylediler yaptıran var mı acaba veya bilgisi olan

ZeRg
24/10/2015, 15:59
Biliyorum o servise bende gittim arızanın ne olduğunu bilmediklerini söylediler ve direksiyon kutusunu sökücez dediler yaptırmadım ben fiyet konusunde de hiç bişi diyemeyiz dediler
beşyolda bir usta var ona yaptırıcam basri usta direksiyon açı sensörünü değiştiricek parça bekliyoruz 700 lira iki sene garantili

ZeMHeRi
24/10/2015, 22:57
City arızalarını servisler ücretsiz yapmıyor mu?

ZeRg
29/10/2015, 17:21
şansına

Mert34
29/10/2015, 19:32
kararlılıkla bastırırsanız yapmaktan başka çareleri yok ben genel müdürlük ile kavga kıyamet yaptırdım

SinanTR
29/10/2015, 21:49
bence para vermeyin servisi zorlayın şikayetvar sitesine ve müşteri hizmetlerini arayın yıkın ortalığı sonuçta ücretsiz yapılan onlarca hatta yüzlerce araç var

feyzullah
30/10/2015, 16:33
bence para vermeyin servisi zorlayın şikayetvar sitesine ve müşteri hizmetlerini arayın yıkın ortalığı sonuçta ücretsiz yapılan onlarca hatta yüzlerce araç var

+++

pekarikk
22/04/2016, 10:05
YILDIRIM TÜKETİCİ HEYETİNE 1 SENE ÖNCE VERDİĞİM CİTY ARIZASI İLE İLGİLİ EVRAĞIM SONUÇLANDI EVRAĞI BUGÜN ALDIM.SÜRE UZUN DA OLSA KAZANDIM DAVAYI KESİNLİKLE BÖYLE Bİ ARIZA YAŞAYAN ARKADAŞLAR MAHKEMEYE VEREREK HAKLARINI ARASINLAR DERİM PARASINI GEÇTİM İŞİN İNSAN HAYATI BU KADAR UCUZ MU BÖYLE BİR ARIZAYI BÖYLE BİR FİRMA NASIL HALA KABULLENMEZ ANLAMAYAMIYORUM

omer ozenir
28/05/2016, 09:58
slm arkadaslar 2011 evo 1.3 arac aldim arac pert kayitli ayrica kartel delinmesinden komple motor yapilmis ozelde bilincli aldim ve arac yeni basladi calistirdigimda direksiyon yumusamiyor bi arza lambasida yanmiyor ama bugun sabah aku sarj lambasi yanidi ve direksiyon sertti stop edip calistirdim lamba sondu ve direksiyon yumusadi bi kac kez daha yapti bu sorunu aracin 114000 de acaba servis bu direksiyon sorununu ucretsiz degistirirmi bilgisi olan yada basina gelen oldumu hic