PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evo 1.3 Multijet Dynamic (75) & Bravo 1.6 Multijet Dynamic plus (120) hangisi ?

gko1925
27/04/2015, 01:28
Herkeze merhaba iyi forumlar arkadaşlar kaç gündür forumu okuyorum bilgi ediyonurum çok kararsız kaldım çıkabileceğim en üst sınır 33.500 TL idi. Evo 2011model 62binde servis kayıtlı bulmustum izmirde almaya gidicektim salı günü ama birden istanbulda bravoyu gördüm 91bin de 2010 model 34.000 TL kadar pazarlık yaptım bravoda servis kayıtlı oldugunu söyledi yarın kuzenim istanbulda baktırmaya gidicek arabayı ama çok kararsızım çocugum olucagından dolayı honda civic 1.6 vtec sport arabamı sattım ve ekonomik bir araçla yola çıktım evoyu bulmuştum ama bravonun gerek genişlik acısından gerekse 6 ileri 120 lik olmasından ve esp ve donanımın daha fazla olmasından çok kararsız kaldım cevremdeki herkez bravo yu satamazsın ellinde kalır 91binde satana kadar 140bin görse 30bine zor satarsın ama evo 62 binde 100binde satsan gene 32bine gider demesi aklımı dahada karıştırdı 2 yıl kullanıp daha sonra değiştirmeyi düşünüyorum sizin görüşleriniz nelerdir şimdiden çok teşekkür ederim.

tosturuk
27/04/2015, 02:43
Hocam iki arabada da dağlar kadar fark var birisi b segmenti diğeri c segmenti enerji ihtiyacın c segmenti ise kesinlikle bravo derim motor sanzıman ses yalıtımı kalite konferans bunların hepsi çok daha iyidir bravo da 30 satamazsın diyenlere fazla itibar etmeyin onlar sadece kafa karıştırırlar kesinlikle bravo derim

henky
27/04/2015, 07:39
O brovo nun kesin bi sorunu var bence temiz olsun masrafsız olsun dersenız punto.kesinlikle arada çok fark var ve kimse temiz bravosunu o fiyata vermez gibi geliyor bana

Kadir00906
27/04/2015, 08:52
O brovo nun kesin bi sorunu var bence temiz olsun masrafsız olsun dersenız punto.kesinlikle arada çok fark var ve kimse temiz bravosunu o fiyata vermez gibi geliyor bana

+10

fotobelit
27/04/2015, 10:10
Bravonun piayasasında düşük fiyat verilmiş..Bencede Sorunlu olabilir..İyi bir evo işinizi görür..

gko1925
27/04/2015, 10:42
Arkadaslar ilginiz bilgileriniz için çok teşekkür ederim araba birmot servis Müdüründen kuzenimin arkadaşı almış 0 kilometreden beri servis kayıtlı bakımlı dedi araçta boya değişen olmadığı sadece arka tamponda çizikler bagaj kapağında da avuç içi kadar çökme var fiat da 101 nokta ekspertize sokucaz aracı ama beni düşündüren tavan siyah kaplama yapılmış boyalımi değilmi işlem gormusmu bilemicez telden giriyorum imla hataları olduysa af ola en kisa zamanda tekrar bilgilebdircem tekrar ilginiz alakaniz ve bilgileriniz için çok teşekkür ederim

tosturuk
27/04/2015, 15:48
Hocam bravoya bakın arkadaşlar kesinlikle sıkıntılıdır sorunludur ucuz olduğu için demişler görmedikleri bir araç için böyle bir şey demek biraz ön yargı olur.O aracın piyasası da düşük onuda düşünmek lazım iyi ustaya baktırmanız lazım hatta yetkili servise baktırın her iki aracıda eğer sıkıntı yoksa bravoyu almanızı tavsiye ederim.

gko1925
27/04/2015, 19:09
bravoyu fiat servisine tekrardan satılmış fiyat inanmıyacaksınız belki ama 39.750 TL servisin sattığı fiyat aracı sağolsun kuzenim bugun gidemediğinden adamda paraya sıkışıklığından aracı yetkili servise satmış ne diyelim kısmet tahminimce patlak veya hasarlı bir araba olsaydı 39.750 TL istemezlerdi yada yetkili servis almazdı diye düşünüyorum kaçan balık büyük olur punto evo 1.3 (75) servis kayıtlarını sağolsun cok sevdiğim bir abimle baktık 0-60.000 kadar servis bakımlı değişensiz boyasız bir araç inanılmaz temiz olduğunu ve sahibininde forumdaki arkadaslar gibi aracına sevdalı birisi olduğunu öğrendim arac suan 61.112 km de hatasız bir araba yarın 101 nokta eksperti serviste yaptırıcam aklımda bişey kalmasın olursa büyük balığı kaçırdık ama küçük balığıda kaçırmayalım ilginiz alakanız bilgileriniz için sonsuz teşekkürler.

tosturuk
28/04/2015, 00:44
Hocam hayırlısı olsun vardır bundada bi hayır
Bravo için önyargı ile yaklasan ardaşlarada sizin yorumunuzu okuyunca ne diyecekler onuda merak ediyorum

feyzullah
28/04/2015, 13:46
Hocam hayırlısı olsun vardır bundada bi hayır
Bravo için önyargı ile yaklasan ardaşlarada sizin yorumunuzu okuyunca ne diyecekler onuda merak ediyorum

+++