PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City arızası emsal kararlar yardım

pekarikk
25/04/2015, 12:37
Merhaba arkadaşlar...
Bu city arızası benim kapımı da çaldı. Zaten bu arızayı yaşamayan araç yok herhalde aracım 2007 model punto bugün bursa-teknomak servisine zor bela götürdüm aracı, araca baktılar ve city arızası teşhisini koydu görevliler, 3000 tl yakın bi masraf çıkardılar tabi bende bu forumda okuduklarımı görevliler ile paylaştım onlarda şu ana kadar aracı ücretsizi olarak yaptıran olmadığını aracımın 8 yaşında bir araç olduğunu ve böyle arızaların yaşanabileceğini söylediler bende merkez ile görüşmelerini istedim tamam dediler hafta sonu merkezin kapalı olmasından dolayı pazartesi günü görüşebileceklerini ama bu görüşmeden herhangi bir şey çıkacağını zannetmediklerini tarafıma beyan ettiler bende aracı bıraktım serviste ve artık pazartesi gününü bekleyeceğim. Bu şekilde arıza yaşayan ve ücretsiz olarak yaptıran arkadaşım var ise elindeki mahkeme, tüketici heyeti, fatura vb evrakları buradan paylaşabilirse çok sevinirim.

feyzullah
25/04/2015, 12:59
Merhaba arkadaşlar...
Bu city arızası benim kapımı da çaldı. Zaten bu arızayı yaşamayan araç yok herhalde aracım 2007 model punto bugün bursa-teknomak servisine zor bela götürdüm aracı, araca baktılar ve city arızası teşhisini koydu görevliler, 3000 tl yakın bi masraf çıkardılar tabi bende bu forumda okuduklarımı görevliler ile paylaştım onlarda şu ana kadar aracı ücretsizi olarak yaptıran olmadığını aracımın 8 yaşında bir araç olduğunu ve böyle arızaların yaşanabileceğini söylediler bende merkez ile görüşmelerini istedim tamam dediler hafta sonu merkezin kapalı olmasından dolayı pazartesi günü görüşebileceklerini ama bu görüşmeden herhangi bir şey çıkacağını zannetmediklerini tarafıma beyan ettiler bende aracı bıraktım serviste ve artık pazartesi gününü bekleyeceğim. Bu şekilde arıza yaşayan ve ücretsiz olarak yaptıran arkadaşım var ise elindeki mahkeme, tüketici heyeti, fatura vb evrakları buradan paylaşabilirse çok sevinirim.

Geçmiş olsun. İlgili evrakları az önce diğer bir başlıkta paylaşmıştım.
https://forum.grandepuntotr.com/city-arizasi/57220-city-arizasi-lutfen-yardim.html#post962132

fearlessamet
25/04/2015, 17:18
Benim aracımda 2007 punto dün servise gittiğimde banada aynı sorun söylendi iyi niyet talebinede red cevabı geldi evrakları hazırlıyorum şu an p.tesi il hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

feyzullah
25/04/2015, 17:21
Benim aracımda 2007 punto dün servise gittiğimde banada aynı sorun söylendi iyi niyet talebinede red cevabı geldi evrakları hazırlıyorum şu an p.tesi il hakem heyetine başvuruda bulunacağım.

Süreci ve belgeleri sorununuzu hallettikten sonra paylaşırsanız elimizdeki vesika ve vaka sayısı artar.

fearlessamet
25/04/2015, 17:24
Bunlar var Email adresini yollarsan ortak bişeyler yapabiliriz

parola1818
25/04/2015, 17:54
Bende bu konuyu takipteyim.

EMRE ALTINOK
25/04/2015, 20:12
bende bu haftanın başında servise gittim.. "merkezi arayıp onay ve bilgi alacaz." dediler.. sonra aradılar.kronik sorun kapsamına girmediği için ücretsiz yapılamayacağını ücretli yapılacağı söylendi.. fiyatı da 2500 lira gibi cüzi bir ücret çıkardılar.. 2006 puntişime..gittiği yere kadar devam bakalım..

pekarikk
26/04/2015, 17:20
Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar ama bizim için ne kadar çok emsal karar olursa o kadar iyi olur elimiz güçlü olur elinde farklı bilgi ve belge olan arkadaş paylaşım yaparsa çok memnun kalırım ilginize teşekkürler......