PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elektrik destekli direksiyonlar

EMRE ALTINOK
15/04/2015, 20:51
Selam forum, artık birçok model aracın elektrik destekli direksiyon ile beraber üretilip satıldığını gördüm. acaba diğer marka araçlarda da varmı bu city benzeri arıza? yani çoğu aynı sistemi mi kullanıyor? düzenek aynı ise başka markaların sistemi puntişimize takabilirmiyiz? olur mu?
du bakal'n nolcek.. bu işe bir çare bulunması lazım gelir.. italyadaki fiat beleş değiştiriyorda bizimkiler niye 3 milyar istiyor onu anlayabilmiş değilim.birçok ağır komplike parçadan bile pahalı.. üstelik fabrikasyon bozuk.. hani sen bozarsın gider yenisini taktırısın onu anlarım..neyse..

benim kırmızı direksiyon ışık açılışta hala sürekli yanıyor.. rölantide direksiyonu az sağa sola çeviriyorum sönüyor.direksiyoınu bırakınca tekrar yanıyor.. ama tek bi sağ yada sola dönüş yapıp yola koyuluncca bir daha yanmıyor.. taki motoru söndürüp tekrar çalıştırana kadar.. :-/

sınavlardan sonra mıçılar yetkili servisine götürüp baktıracam.araç ordan satın alınmış zamanında bi ihitimal belki 1 sefer 10000km. bakımına girmiş olabilir.. aracın ilk sahibi akrabam bile hatırlamıyor..kaç sene geçti aradan.. :( ama plakayı değiştirmedik.. plakayı yada ilk sahibinin adını verince çıkar zaten.. du bakalım nolcek..

EMRE ALTINOK
20/04/2015, 19:29
yarın sabah yetkili servise gidiyorum.bakalım ne diyecekler.. :(

pekarikk
29/04/2015, 15:26
sonuç