PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hararet göstergesi çalışmıyor

yucelduran
12/04/2015, 12:58
s.a. 2004 punto hararet göstergesi çalışmıyor fan devamlı çalışıyor hiç durmuyor ustaya götürdüm fan müsürü değiştirdi öncelikle sorun devam ediyor baktı etti beyini çıkartıp tamir etmek filan dedi başka ustada baktı beyin değişip yenisi takılacak dedi.. arabalardan fazla anlamıyorum öncelikle yorum bekliyorum sizlerden beyin değişecekse servis mi mantıklı usta ben cıkma bulurum değiştiririm ama garanti vermem serviste sıfır takar başka masraflarda çıkarır o da garanti vermez dedi.. lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

droid7399
13/04/2015, 00:43
O ustaya bidaha gitme bi kere. Harareti olcen musiri degistir belki bozuk degildir bi oto elektrikciye baktir. ECU ya dokundurtma

osmanemirfb
13/04/2015, 10:17
Aman kardeşim sen o ustanın önünden bile geçme birdaha. Beyine ellerine değerseler içine ...ler haberin olsun. En son bakılacak yer ECU... Bence elektirikçiye git birdaha baktır... Müşürden olması lazım ama bilemedim değiştirdim diyosun... Müşürle alakalı veya ECU ile alakası olsa fanı açmazdı.. Fanı açıyorsa göstergede sorun vardır.

volkan1065
13/04/2015, 10:58
Sağlam bir elektirikçiye gidin baktırın. Müşür kontrolü ve tesisat kontrolü gerekiyor. Beyin en son bakılacak nokta. Ayrıca araca PC ile bağlandığında hata kodlarınıda bakmak lazım.