PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teknik Resim Konusunda Yardim

01 GrandePunto 909
07/11/2007, 11:53
Arkadaşlar aracımın yanlarına marşpiyel yaptırmak istiyorum fakat bunu herhangi bi tuning firmasında yaptırmayacağım. El işi deil makinadan çıkacak bu yüzden marşpiyele ait teknik resimler lazım. Aranızda autocadle uğraşanlar varsa yada nette bulabileceğim herhangi bir site varsa iletirseniz sevinirim.

SİTEDE İLK AKTİF OLUŞUM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.
Şimdiden teşekkürler...

oguzhan ozcan
07/11/2007, 12:05
İlk önce tanışma bölümünde tanışsak iyi olurdu ;) Bununla ilgilide forumlarda cevap bulacağına eminim.Aramıza hoşgeldin ....

Linos
07/11/2007, 12:47
Soner, hoşgeldin! Ben o işten anlamam ama anlasam bile, senin nasıl bir şey istediğini nereden bileceğim? Biraz ayrıntılı yazsan daha iyi olur sanırım... Neden hazırlardan almıyorsun?

Ayrıca Oğuzhan'a da katılıyorum... ;)

01 GrandePunto 909
07/11/2007, 15:07
Ya kusura bakmayın öyle bir bölümün olduğundan haberim bile yoktu aslında:shy:
Bu arada bende memnun oldum arkadaşlar. Model olarak çok abartı bir şey istemiyorum arabanın altı yere bayaa yakın bide onunla uğraşmayalım. Zaten aracım soft tune olduğu için abartı bişe de takmak istemiyorum. Neden hazır almadığıma gelince abimin arkadaşı mercedes_benz fabrikasınını fiber işlerini yapan bir fabrikanın sahibi o yapmak istiyor; yaniii hediye ;). AMA dediğim gibi teknik resime ihtiyacımız var.

oguzhan ozcan
07/11/2007, 15:23
Hımm... Aslında araç güzel böyle bile bıraksan güzel yani teknik resme gelince hazır olanlardan kalıp çıkabilir herhalde....

01 GrandePunto 909
17/11/2007, 11:05
Arkadaşlar hiç mi yok yaa mühendis aramızda yada tasarıma ilgi duyup yardım edebilcek arkadaşlar.Bizim marşpiyel işi yatcak sonunda heralde neyse oda olmayı versin napalım.
İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.