PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Ankara] Kitap Yardımlaşması İçin

Arrest
04/04/2015, 09:50
Arkadaşlar Merhaba,

Şanlıurfa Viranşehir ilçesi Dikmeler Ortaokulunda eğitim gören öğrenciler için 5-6-7-8 sınıflara uygun hikaye kitapları, Milli Eğitim Bakanlığı 100 Temel Eser Kitapları ve evimizde kullanmadığımız eski ansiklopedilere ihtiyacı vardır.

Yardım edebilecek arkadaşların benimle irtibata geçmesini rica ederim.

Şimdiden teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Arkadaşlar ankaradan toplu bi kargo ile nisanın son haftası ergin abiye kargolayalım kitapları ; Getirebilen kemaloto'ya getiremeyen varsa bana özelden telefon kitap sayısı ve adres atarsanız ben gelip alırım akşam 21:00'dan sonra.

HERKESE İLGİSİ İÇİN TEŞEKKÜRLER :group000:

Arrest
04/04/2015, 21:55
Bencil angaralilar nerdesiniz :)

cdogu
05/04/2015, 15:58
Taşınma evresinde ortaya çıkan kitapların hepsini bir kuruma devrettim. Bizim evde kitap bitmez,biraz kurcalayayım haber ederim :)

elbruz
07/04/2015, 13:13
Evi karıştırınca denilen şartlara uygun kitap bulunuyor ama çok fazla değil ulaştırma imkanı olursa veririz yine bakayım kaç tane kitap var öyle...

Arrest
07/04/2015, 17:06
Taşınma evresinde ortaya çıkan kitapların hepsini bir kuruma devrettim. Bizim evde kitap bitmez,biraz kurcalayayım haber ederim :)

Sen kurcukla biraz

Evi karıştırınca denilen şartlara uygun kitap bulunuyor ama çok fazla değil ulaştırma imkanı olursa veririz yine bakayım kaç tane kitap var öyle...

Ulaşımı halledicem sende bak mehmet :)

elbruz
07/04/2015, 18:27
Ben de araç yok sattık ya aracı dükkanın oraya gelemem de sen halledersin...

kitap sayısı 10 tane falan şuan, çocuk hikaye kitabı var ama 100 temel eser bulamadım, bir de ansiklopedi vardı ama sağ olsun hepsini atmışlar yer yok diye yine çevreme sorarım bazen apartmanda atan oluyor da denk getirmek zor...:)

Arrest
07/04/2015, 18:34
Ben de araç yok sattık ya aracı dükkanın oraya gelemem de sen halledersin...

kitap sayısı 10'nu geçti şuan, ama daha da çıkar gibi...:)

facebooktanda paylaşsanız eşiniz dostunuz iş okul arkadaşlarınızda katkıda bulunur belki... ay sonuna kadar..

elbruz
07/04/2015, 18:37
Tamam bakalım ay sonuna kadar şartlara uyan ne kadar kitap çıkacak...

Arrest
07/04/2015, 18:58
Tamam bakalım ay sonuna kadar şartlara uyan ne kadar kitap çıkacak...

eyvallah kardeşim

hoksi
07/04/2015, 19:18
Bir köy okulu olarak başka bir okula yardım etmek istedim elimizde kullanmadığımız ansiklopediler var dedim kargo işini hallederseniz yollayayım dedim halen ses yok.

outlife
09/04/2015, 11:49
Elvan Bey,

Konu ile ilgili araştırmalar yapılınca bilgi vereceğimi söylemiştim. İstanbuldan Urfaya gönderim için bir şube anlaştık belli bir ücret karşılığı ama Muştan İstanbula yahut Urfaya gönderim için anlaşamadık.

Muşta da kitap ihtiyacı olan okullar yahut öğrenciler mutlaka vardır. Oradan ulaştırabilirseniz belki daha iyi olabilir.

Bu arada İstanbuldan şuan için bana ulaşan Fikret Abi ve durağının kitapları hariç 3 koli oldu. Ankaradan da o kadar olmasa da 1-2 koli çıkar diye düşünüyorum.

Ay sonunda göndermeyi amaçlıyoruz.

Bilgilerinize.

hoksi
09/04/2015, 12:31
Elvan Bey,

Konu ile ilgili araştırmalar yapılınca bilgi vereceğimi söylemiştim. İstanbuldan Urfaya gönderim için bir şube anlaştık belli bir ücret karşılığı ama Muştan İstanbula yahut Urfaya gönderim için anlaşamadık.

Muşta da kitap ihtiyacı olan okullar yahut öğrenciler mutlaka vardır. Oradan ulaştırabilirseniz belki daha iyi olabilir.

Bu arada İstanbuldan şuan için bana ulaşan Fikret Abi ve durağının kitapları hariç 3 koli oldu. Ankaradan da o kadar olmasa da 1-2 koli çıkar diye düşünüyorum.

Ay sonunda göndermeyi amaçlıyoruz.

Bilgilerinize.

Peki öyleyse

Arrest
16/04/2015, 13:32
günceeeeeeel