PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzine zam yapıldı

Haberci
26/03/2015, 17:38
Benzinin litre fiyatına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 6 kuruş zam yapıldı.

Benzinin litresine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 6 kuruş zam geldi. Yapılan zamdan sonra İstanbul`da benzin fiyatı 4.36 liradan 4.42 liraya yükseldi.

fencolic
26/03/2015, 18:12
Hani tavan fiyat uygulamasi vardi. Bu ne zammi simdi?

emrek8899
26/03/2015, 18:46
Tam da benzinli araba almisken iyi olmadi bu

feyzullah
26/03/2015, 19:40
Edirne'de Energy Petrol'de 4.22 idi benznin litresi. Bu yeni bir şirket sanırım. Bugün Edirne'den Tekirdağ'a gidip geldik yol üzerinde ve yerleşim birimlerinin girişlerinde Energy Petrolleri açılmış. Bu petrollerden benzin alan yada yakıt kalitesi hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız var mıdır? Trakya'da çok yaygınlaştı bu petroller ve normal piyasaya göre ortalama 10 kuruş indirimli yakıt satıyorlar.

sipahi
26/03/2015, 19:55
Edirne'de Energy Petrol'de 4.22 idi benznin litresi. Bu yeni bir şirket sanırım. Bugün Edirne'den Tekirdağ'a gidip geldik yol üzerinde ve yerleşim birimlerinin girişlerinde Energy Petrolleri açılmış. Bu petrollerden benzin alan yada yakıt kalitesi hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız var mıdır? Trakya'da çok yaygınlaştı bu petroller ve normal piyasaya göre ortalama 10 kuruş indirimli yakıt satıyorlar.

Libadiye-Bulgurlu (İstanbul) birleşiminde de var istasyonu. Bahsettiğim istasyon sürekli marka değiştirdi pek güven vermiyor. Hatta bi önce Full idi. Ancak kullanmadım varsa kullanan yorum alabiliriz.

byadrenalin
26/03/2015, 19:57
Benzine her ülke indirim yapar bizimkiler zam yapar anasını satayım

feyzullah
26/03/2015, 20:07
Libadiye-Bulgurlu (İstanbul) birleşiminde de var istasyonu. Bahsettiğim istasyon sürekli marka değiştirdi pek güven vermiyor. Hatta bi önce Full idi. Ancak kullanmadım varsa kullanan yorum alabiliriz.

Evet bununla ilgili forumda müstakil bir konu açtım. Tecrübelerini paylaşan arkadaşların yorumlarını merakla bekliyoruz. Trakya bölgesinde çok hızlı bir şekilde yayıldılar ve fiyatları oldukça makul. Ama yeni oldukları için güvenemiyor insan.