PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Philips ve mtec far ampulleri

GP61
04/11/2007, 15:40
arkadaşlar philips ile mtec in far ampullerini tekzen,bauhaus ve praktiker lerin hangisinde bulabilirim.Bugün koçtaşa gittim ama sadece osram silverstar ile osram coolblue vardı.

femoli
04/11/2007, 16:38
valla bu öyle bir soru ki sadece trabzondaki arkadaşlar cevap verebilir sanırsam ama orannın sanayi gibi bir bölgesi varsa oraya bakmanı tavsiye ederim büyük mağazalarda bulman zor olabilir..

GP61
04/11/2007, 18:47
valla bu öyle bir soru ki sadece trabzondaki arkadaşlar cevap verebilir sanırsam ama orannın sanayi gibi bir bölgesi varsa oraya bakmanı tavsiye ederim büyük mağazalarda bulman zor olabilir..

abi ankaradayım.. zaten trb da bu mağazaların hiçbiri yok..Ankaradan alıp trb.a yollıcam

arif
04/11/2007, 19:03
bence ınternetten alsan en mantıklısı fazla ugrasmamıs olursun hemde cok fazla fıyat farkı yok :):):):)

GP61
04/11/2007, 21:30
bence ınternetten alsan en mantıklısı fazla ugrasmamıs olursun hemde cok fazla fıyat farkı yok :):):):)

zaten öyle alcaktım ama k.kartının limti dolduğu için alamadım :) onun için bauhaus,praktiker,tekzen gibi yerlerden almayı istiyorum yok mu bu yerlerden alan hiç kimse yaww hepsine teker teker bakmak zorunda kalmıyım :(

edi
04/11/2007, 21:42
bence boşuna para verme mtec kullandım düşük 55v olduğu için kötü havalarda hiç aydınlatmıyor. Ben xenon aldım o bile ıslak yolda göstermiyor bizim farlar büyük dağılıyor. Bu yüzden alma eğer mtec alacaksan ben sana satayım h4 20 ytl kargo senden 1 hafta kullandım.

femoli
05/11/2007, 09:20
E ankaradaysan burayada gelebilirsin yardımcı olabilirim philips tede m tec dede..

GP61
05/11/2007, 10:17
E ankaradaysan burayada gelebilirsin yardımcı olabilirim philips tede m tec dede..

gelirim gelmesine de nasıl gelcem bilmiomki. ank.yı tam olarak bilmiyorum mesela bauhausa da gitmeyi düşünüom ama nasıl gitcem hangi otobüs hangi minibüs ordan geçer haberim yok :D ...Altımda da araba yok :( onun için koçtaşa gittim bulurum diye ama bulamadım

annibal
13/11/2007, 23:49
sayın mehmet bey (femoli ) arabanın kitapçığında sis lambası tipi H3 yazıyor doğru mu birde sislere buz mavisi lamba takmak istiyorum ne tavsiye edersiniz saygılarımla...

SteinGP
13/11/2007, 23:58
H4 uyuyor arkadaşlar bizim araçlara ama beyaz far tavsiye etmem yağmurda yol ıslanınca zifiri karanlıktasınız sis farıda hiç fayda etmiyor..sadece görüntüsü güzel ve yol çizgilerini çok güzel gösteriyor..

femoli
14/11/2007, 08:56
Gerkli açıklamayı özelden yaptım ve bir çok kezde siteye yazdım :)