PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslar Acil yardım

erdalcakirblk
20/03/2015, 20:49
2006 model Gp aracım var üzerinde angel zenon far mevcut ama içi okadar piski ve önümü fazla göremiyorum şimdi burada temizlettireyim dedim 1 allahın kulu ugrasmiyor birini buldum 150 200 arası para istedi bunun için benden ve zenon lar zaten fazla göstermez keşke orjinal olsa dediler bende 200 ona vere ne kadar gidip orjinal alayım dedim nette buldum Tayvan maliymis çifti 250 kargo falan 300 dedi ama kafama bişey takıldı bide lambası varmış oda 150 şimdi ben hem darısı hem lambasıni ayrı ayrımı alicam farı alınca lambası dahil olmuyormu bide aldığım bu far motorlu olurmu 1 2 34 diye ayarı varya çalışirmi bide zenonlarin gerçekten önünü gostermezmi görüş açısı azmi oluyo hep böyle sizce napmaliyim 150 liraya temizletmelimiyim yoksa 300 e far mi almalıyım yada önümü görebileceğim iyi bi far tavsiyesi varmi

SaLDo
20/03/2015, 21:08
Bu muydu acil? Bizde bir şey var acil diye giriyoruz. Şu başlıkları içeriği aydınlatır şekilde yapsanız insanların zamanı boşa gitmese ?

droid7399
20/03/2015, 21:11
Sonradan takma xenon'a karsiyiz. Dilerim kimse bu konuda sana yardim etmez de orjinale donersin

marineros
20/03/2015, 21:37
Mert bey size katılıyorum.Bazen karşı şeritten bu tarz arabalar geliyor ve ben anlık olarak görüşümü kaybediyorum.iyi ki yol çizgileri var.

ASerifoglu
20/03/2015, 21:45
Kaba tabir ile " çakma " zenon fara bende karşıyım. Trafikte potansiyel tehlike oluşturuyor. tamamen gereksiz bir modifikasyon. Belli bir süre sonra şuanda olduğu gibi göstermiyor, kirleniyor vs gibi problemler ile kullanıcıyıda yıldıracağıda aşikar.

cemdogu
20/03/2015, 22:50
angel dediğimiz sistemde mercek vardır muhtemelen.arkadaşı hemen yargılamayalım.Mercekle xenon kullanımı diğer sürücüleri rahatsız etmez.far ayarı yaptırmak kaydıyla...

ben de acil bir durum göremedim.

Farlarınızı açtırıp temizletmek zor iş.bunu yapan usta zor.ancak bixenon montajı yapan yerler ilgilenirler.

ayrıyetten . farınızın kirli olduğuna emin misiniz? zira xenon farlar zaten görüş sağlamaz dağıttığı anlamsız ışıktan ötürü.Mercekli farınız varsa xenon setinizi bixenon setiyle değiştirmenizi ve işini iyi bilen bi usta bulmanızı tavsiye ederim.Kargo ile de bu işi hallediyorlar, gönderiyorsunuz, temizlenmiş ve yeni bixenon kite göre ayarlanmış şekilde geri dönüyor.

Far ampulu standart sete dahil değildir.Far ampulu önemli bir parça.İyi performans verenlerden almanızı tavsiye ederim ki kemal otoda envai çeşit far ampulu seçeneği mevcut.bakın derim.

cdogu
20/03/2015, 23:19
Cem,arkadaştaki Sonar mercekli farlar bir işe yaramaz. Onu takacağına gitsin merceksiz taksın daha iyi.

Mercek eğer Ds2,3 gibi iyi merceklerse performans verir. Elinizdeki farları bence çöpe atıp siyah tabanlı Fun farlarına ORJİNAL HALOJEN ampüllerle dönmenizi tavsiye ederim.

erdalcakirblk
21/03/2015, 00:31
Arkadaslar öncelikle çok tsk ederim cevaplarınız için acil yazdığım içinde kusura bakmayın zamaninizi almak niyetinde değildim sadece bir far satıcısı ile konuşuyordum netten karar verme asamasindaydim acil karar vermeliydim oyüzden acil yazdım yoksa farı ne aciliyeti olur ki haklısınız ama bi cevap vermedim daha sizden gelen yorumları okuyup ona göre karar vericem

erdalcakirblk
21/03/2015, 00:45
312143121631217

erdalcakirblk
21/03/2015, 00:50
kardesim gerçekten içi çok pis toz dolu galiba merceklerde gitmiş aksamlari önümü görmek için sisleri yakiyorum anca görüyorum bu temizleme işi de bu kadar para tutacağına yenisi almak daha iyi diye düşündüm bendeki suan ki farları degerlendiremiyecegim sanırım takas yada satma gibi arkadaşlar ben anlamıyorum bu far işinden bana bi öneride bulunurmusunuz marka model olarak ne almalıyım anladigim kadarıyla orjinal geri dönücem alabileceğim bi yer ampul tavsiyesi far tavsiyesi marka olarak belirtebilirmisiniz yani siz olsanız kendi aracınıza ne yapardınız bu arada kusura bakmayın farkları görmeniz açısından çok yakından olmasa da görmenizi istedim ama beceremedim silemedimde fazla resim paylaşmisim bu arada nacizane hazır resimde paylaşmisken görsel Modifikasyon olarak öneriniz Varmi araç için

cdogu
21/03/2015, 02:12
o jantlari degistirmelisiniz bence. ampul de philips xtreme vision iyidir. osram breaker olabilir. merceksiz xenon sakin takmayin.yazik olur etrafa.

fari da siyah tabanli orjinal fun donaniminin farindan bulmaya calisin. ya da farlari icinden karartin. cok guzel durur.

cdogu
21/03/2015, 02:13
ha bir de biraz forumu arastirin. cok soru sormussunuz kalkip cevap verene kadar birileri,siz de bir seyler edinin ki fikriniz olsun. arama butonunu kullanin :)