PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol ön cam tek dokunuşla açma kapama

comanchee
17/03/2015, 16:13
Aracım 2011 evo 1,4 dynamic

herkese kolay gelsin.aracımdaki bir durum yeni dikkatimi çekti.sol ön camım tek dokunuşla açılıyor. ama aynı şekil kapanmıyor.açma / kapama tuşunu kalkık tutarsam kapanıyor.eskiden tulu yukarı bir kere kaldırıp bırkamam yetrliydi.sağ ön camda sıkıntı yok dokunuyorum açılıyo tek dokunuş yapıyorum kalkıyor kapanıyor.nedeni ne olabilir acaba.

aracım 3 gündür servisteydi.şanzumanda sıkıntı vardı onu yaptılar orada bir şey olabilir mi?yeni farkettim çünkü.

Evren_c
17/03/2015, 17:30
Onu bir şekilde resetliyorlar, nasıl yapılıyordu unuttum :( Kapı açıkken camı aç-kapa mı yapıyorlardı yoksa kontak 2'deyken mi aç-kapa yapıyorlardı.. Bir kez yapınca düzeliyordu.

Ben de aküm bitip yolda kaldığımda şanzıman arızası vermişti araç. Servis aküyü değiştirince aynı şey olmuştu, hemen orda düzeltti bir şekilde.

comanchee
18/03/2015, 11:56
Onu bir şekilde resetliyorlar, nasıl yapılıyordu unuttum :( Kapı açıkken camı aç-kapa mı yapıyorlardı yoksa kontak 2'deyken mi aç-kapa yapıyorlardı.. Bir kez yapınca düzeliyordu.

Ben de aküm bitip yolda kaldığımda şanzıman arızası vermişti araç. Servis aküyü değiştirince aynı şey olmuştu, hemen orda düzeltti bir şekilde.

sağol cevap için kitapçıktan bakıp öğrendim nasıl resetlendiğini teşekkür ederim

darktiger
18/03/2015, 12:12
sağol cevap için kitapçıktan bakıp öğrendim nasıl resetlendiğini teşekkür ederim

buraya da yazsaydınız herkes öğrenseydi bak bende merak ettim şimdi :)

Evren_c
18/03/2015, 14:55
Sanırım camları düğmeye basılı tutup kapattıktan sonra birkaç saniye daha düğmeyi çekili vaziyette tutuyoruz. Ondan sonra düzeliyor. Basit bir kombinasyon var yani, kitapçığa bakamadım şu an :)

comanchee
18/03/2015, 17:41
buraya da yazsaydınız herkes öğrenseydi bak bende merak ettim şimdi :)

"kitapçıkdan diye yazdım.üstelik kitapçığı teknik yardım bölümünün sabit linklerinden bulup indirdim"