PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbulda Gp Sine Sonradan Sis Fari Taktiran Varsa Yardimlarinizi Bekliyorum!

skyhan58
02/11/2007, 21:17
Arkadaşlar sis farı taktırıcam,arabasına sonradan sis farı taktıran varsa yardımcı olursa sevinirim.Orjinal,yan sanayinin fiyatları ne kadardır,en uygun nerede taktırabilirim?Serviste taktırsam ne kadadır vs...:cool:

BB
03/11/2007, 00:47
Gökhan acele etme punto için orjinal düğmesiyle beraber sis farları gelecek. Tofaşın bu konuda bir çalışması olduğunu duydum. Nitekim Linea'da başladı bile!

misafir3
03/11/2007, 08:56
gökhan cadencepunto adlı ve mangal partısınede katılan ersen abımızın aracı aktıve oda sıs lambası taktırdı serviste hemde cokda guzel oldu onun aracı herkes dınamıck sanıyolarr..ersen abı ıle irtibata gecebılrısın.

memat
03/11/2007, 11:29
bende taktırdım serviste olmadı beyin kabul etmiyo kitlme beraber olduğu halde sonradan gittim ünlüden parçaları aldım 160 ytl ye 40 ytl işçilikle taktılar düğmede soltaraftakıi cebe küçük bi düğme koydular resimlerini ekledim

skyhan58
03/11/2007, 13:09
gökhan cadencepunto adlı ve mangal partısınede katılan ersen abımızın aracı aktıve oda sıs lambası taktırdı serviste hemde cokda guzel oldu onun aracı herkes dınamıck sanıyolarr..ersen abı ıle irtibata gecebılrısın.

ORHAN KARDEŞİM SAOL,ERSEN ABİYE ÖZELDEN MESAJ ÇEKTİM,BAKALIM O BİLGİLENDİRİR BENİ,OLMADI BULUŞMADA YÜZYÜZE KONUSURUZ...