PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puntoma yapmak istediklerim

milat10bin
03/03/2015, 23:49
Merhaba arkadaşlar 2011 Grande punto araca sahibim aracıma şuan yapmak istedikleri.
1.pedalların oldugu kısma led
2:sis farı taktırmak
3:hafiften bir ses sistemi koymak
4:Bagaj kısmına ışık çok gerekiyor gerçekten

Bunlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilim yanlız İstanbul da bunları ucuza ve ustasına yaptırabileceğim yerler varmıdır acaba maliyetleri ne kadar olur ?

Berkantonlu
03/03/2015, 23:55
ilk mesajınızda kendinizi tanıtırsanız seviniriz canberk bey...

milat10bin
03/03/2015, 23:59
Forumda yeniyim kusura bakmayın lütfen İstanbulda ikametgah ediyorum Öğrenciyim 2011 model Grande punto araca sahibim aracımı 2.el aldım gayet memnunumda biraz özelleştirmek istiyorum şimdilik jant , ruzgarlık gibi şeyler aldım dahada bişeyler yapmayı düşünüyorum .

Berkantonlu
04/03/2015, 00:44
hoşgediniz şimdi :) sis farlarını temin edip bir elektrikçide montajını yaptırabilirsinz bende ilk gp imi aldığımda sis farkı taktırmıtım tampon falan sökülüyor yanlız işin ehli bir ustaya gitmezseniz..anadolu yakası bostancı sanaide ss farını ucuza temin edip montajını yaptırabilirsiniz..bagaj ve ayak aydınlatmaları basit işler hatta 10 dakikalık bir iş..eliniz yatkınsa birazda bilginiz var ise tabiki...yok ise onuda elektriçye yaptırın..ses sistemi geniş konu sadece hoparlör değiştiricem derseniz basit iş ama amfi koyalım sub koyalım derseniz ondada aynı şekilde tesisatçıya gitmek lazım..genel olarak bu isteklerinizi ortalama işçilik dahil 600 tl civarı hallederdim ben :)

Altunkaya27
04/03/2015, 11:40
bende bu tür şeyleri düşünüyorum araba için ama öncesinde varex egzoz taktırmak istiyorum..İstanbulda olan abiler yardım edebilir mi bu konuda fiyat olsun tavsiye olsun yada bizzat kendim gelip beraber yaptırabiliriz yani her turlu yardıma açığım :D

beykozluyum bu arada

Castell
04/03/2015, 20:32
Pedalların olduğu kısıma led hariç hepsi piyasada satılan ürünler sis farı çok çeşidi var siyah çerçevelisi düzü vs........... ses sistemi konusunda bagaja 30cm kabinli bass ve anfi işini görür diye tahmin ediyorum....... bagaj aydınlatması için de yedek parçacıdan bagaj lambası alıp elektrikçiye hat çektirterek bağlatabilirsin........