PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön konsol değişim

punto57
26/02/2015, 10:34
Arkadaşlar;
büyük bir beceriksizlik sonrası havalandırmaa gözlerinin olduğu cep ve navigasyon tutacağının olduğu kısma ( piano black ) japon yapıştırıcısı buladım.
o parçayı şimdilik bantla kapatacam,çünkü kapaklı gözün kapağın üstü kırılmıştı ( yapıştırayım dedim)ve navigasyonu koymak için en iyi yer ora. ( multi medyanın olduğu yer sağlam)

o ön konsol takımını nerden bulurum, taksicler için filan üretilmiş belki değişik varyasyonlar vardır.

şimdidien paylaşımlar için teşekkürler

punto57
03/04/2015, 14:14
arkadaşlar orta havalandırma kısmının olduğu parçayı uygun fiyata buldum, pazar gidip alacam, bu parça nasıl yerinden çıkıyor bileniniz var mı?

cepli olanından buldum, kapaklı değil, zaten aradığımda böyleydi.

ama montajı kendim yapmak istiyorum
araç punto 2012

punto57
03/04/2015, 15:50
bu konu hakkında bir tane bile video yok internette, tavsiyelerinizi bekliyorum

khanunl
03/04/2015, 17:15
arkadaşlar orta havalandırma kısmının olduğu parçayı uygun fiyata buldum, pazar gidip alacam, bu parça nasıl yerinden çıkıyor bileniniz var mı?

cepli olanından buldum, kapaklı değil, zaten aradığımda böyleydi.

ama montajı kendim yapmak istiyorum
araç punto 2012

Dökülen japon yapıştırıcısını döküldüğü yüzeyden temizleyebilirsiniz.Temizleyici kimyasalın linkini ekliorum.Denemenizde fayda var firma ile iletişime geçerseniztam anlamıyla işinize yarayacağını yada yaramayacağını söylerler.Kolay gelsin.https://www.metsan-store.com/Force-AC-68-Debonder-YAPISTIRICI-COZUCU,PR-33.html

punto57
03/04/2015, 17:36
Dökülen japon yapıştırıcısını döküldüğü yüzeyden temizleyebilirsiniz.Temizleyici kimyasalın linkini ekliorum.Denemenizde fayda var firma ile iletişime geçerseniztam anlamıyla işinize yarayacağını yada yaramayacağını söylerler.Kolay gelsin.Force AC-68 Debonder (YAPIŞTIRICI ÇÖZÜCÜ) - Metsan Yapıştırıcı | EMS-Devcon-LPS-Versachem (https://www.metsan-store.com/Force-AC-68-Debonder-YAPISTIRICI-COZUCU,PR-33.html)

hocam acaip eritmiş, ucuz japon yapıştırıcısı değildi,
piano black zemin oldu halı saha zemin

evodaki kapağı yapıştırayım dedim, çoçuk elime vurdu döküldü,

ben şimdi o tüm parçyı nasıl çıkarcam onu merak ediyorum.

uygun fiyata gözlü olanından buldum,
kullanmadığım iphone tutucu iptal olcak, oda güzel.
zaten kullanılmıyor orda iptal olcak

nasıl çıkacağını bilen var mı
orta havalandırma gözünün

khanunl
03/04/2015, 17:58
Youtube da video'lara baktım bu konu ile ilgili video yok.Gördüğüm kadarıyla aracın müzik çalarını sökmeden bahsettiğiniz bölüm ve havalandırma difizörlerini değiştirmeniz zor.Benim tahminim müzik çaları söktüğünüzde üst parçayı ve havalandırma difizörünü konsola sabitleyen vidalar vardır.Bu vidaları sökmeniz halinde değişmesini istediğiniz parçaları değiştirebilirsiniz ! Aslında çıkmacılarda sökülmüş bir konsolu inceleyebilseniz işiniz daha pratikleşecektir.

punto57
03/04/2015, 18:35
Youtube da video'lara baktım bu konu ile ilgili video yok.Gördüğüm kadarıyla aracın müzik çalarını sökmeden bahsettiğiniz bölüm ve havalandırma difizörlerini değiştirmeniz zor.Benim tahminim müzik çaları söktüğünüzde üst parçayı ve havalandırma difizörünü konsola sabitleyen vidalar vardır.Bu vidaları sökmeniz halinde değişmesini istediğiniz parçaları değiştirebilirsiniz ! Aslında çıkmacılarda sökülmüş bir konsolu inceleyebilseniz işiniz daha pratikleşecektir.

müzik çalarda problem yok üst kısım problem
orajı değişticem sadece

khanunl
03/04/2015, 18:52
müzik çalarda problem yok üst kısım problem
orajı değişticem sadece

Benim fikrim ve size söylemek istediğim,müzikçaları sökmeden üst havalandırma difizörleri ve piano black yekpare kısımı sökemezsiniz !

byadrenalin
03/04/2015, 20:56
Teyibi çıkarın ilk etapta. Sonra bir keşif yapın. Yüksek ihtimal o difüzörleri tutan vidalar var iç taraflarda. Grande Punto da böyleydi durum. Evo nun kini hiç sökmedim ama büyük ihtimal benzeri bir sistemdir. Ya da kendiniz sökmekten çekiniyorsanız bir teyipciye gidin. Onlar bir sürü teyip söküp taktıkları için konsolu da sökmeyi illaki biliyorlardır.