PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilmemek değil öğrenmemek ayıp :))

onder373
13/02/2015, 01:54
Dostlar merhaba
Geçenlerde yine bir konu acmistim ama foto yukleyemedim(telden).
şöyle ki;
enteresan ama aracimin modelini bulamıyorum. burda bi arkadaş yazmış benim gibi ama ben pek anlayamadım. aracın starjet mi yoksa emotion mi? ruhsatta falan starjet yazıyor ama bi araştırma yaptıktan sonra şuanda kullandığım starjet olarak bildiğim aracimin emotion dan tek farkı cam tavan:) bu iki modeli bu kadar basit bir özellik ayiramaz diye düşünüyorum.
araç
2006 model
benzinli
6 ileri
kol dayama kapı altı ışık, sis farı,4 çam otomatik, park sensoru,ortada okuma lambası, gunesliklerin altında lambalar,bagajda elektrik bağlantı yeri, çelik jant orijinal, iç döşeme bej, bildiklerim bunlar bi tek cam tavan yok.
sizce iki modeli sadece cam tavan mi ayırıyor.

ve ufak bi kaç sorum olacak
1 plaka ışığını nerden bulabilir ım yani plaka lambasının takıldığı iki aparat var onları ve ampullerini ( link olursa sevinirim)
2 bagaj Işığım artik yanmiyor nedeni ne olabilir.
3 lastik basınçları ne olmalı
4 radyo seyeyahat halinde çekmiyor ( anteni mi değiştirmeliyim)
5 aracı kaç bin devirlerde kullanırsak yormayiz ve az yakar.
6 silecek nereden alınır
7 araç disindayken camları açarken hepsi açılıyor ancak kapatırken sol arka tutukluk yapıyor. krikodan mi kaynaklıdır.
8 dürüst bi arkadaş çıkma lastik satarsa talibim yazlık conti orijinalde n.
verilecek cevap ve tavsiyeler için tesekkur ederim. Bunları gerçekten bilmediğim için soruyorum kesinlikle bos muhabbet için değil. önceki aracın twingoydu tabi bağımlılık yapmıştı. punto ya yeni alisiyirum.
saygılarımla...

arenas
13/02/2015, 11:40
Starjet 6 ileri 16 valf benzinli motorun adı,emotion ise donanımın adı.ikisini karıştırmamak lazım.
Sorularınız için forumun arama kutusunu kullanabilirsiniz.

ozkancavus5916
13/02/2015, 12:00
2 bagaj Işığım artik yanmiyor nedeni ne olabilir.
2- Bagaj kilidinin orada bir swich var belki o kırılmıstır ( parça fiyatı 2 tl ) belkide kablolarda temassızlık var .
5 aracı kaç bin devirlerde kullanırsak yormayiz ve az yakar.
2000 devirde

onder373
13/02/2015, 17:19
Starjet 6 ileri 16 valf benzinli motorun adı,emotion ise donanımın adı.ikisini karıştırmamak lazım.
Sorularınız için forumun arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Peki hocam bu saydığım özellikler emotion mu oluyor

arenas
13/02/2015, 17:25
Emotion gibi duruyor.makyaj aynaları ve bagajdaki elektrik soketinin fabrikasyon takıldığını varsayarsak.