PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aux

alidemir
06/02/2015, 22:18
Merhabalar arabamda aux girişi yok acaba bunun takılması için bir şey yapılabirlir mi ? . Iphone/ipod bağlamak bluetooth bağlansıtı yapmak istiyorum , bunlarda yok :( bunun nasıl bir çaresi vardır . ? Yapan arkadaşlar var ise paylaşsın lütfen.

Berkantonlu
06/02/2015, 22:20
selamlar teybinize aux soketli kablo almanız gerekiyor..yeri hazırdır zaten teyp arkasında piyasada mevcut araştırın netten bulursunuz..bunun dışında kendi imkanlarınızlada yapmak mümkün fakat biraz zor karışık iş bulaşmayın :D

Arrest
06/02/2015, 23:34
media tusuna iki kez bastıgnızda aux gelmiyorsa eğer yapamazsınız ( forumda anlatılanlar var yapabilir misiniz bilmiyorum ) bigün yolunuz ankaraya düşerse kemalotoya uğrayın hallederiz

sinaga
07/02/2015, 00:56
"yeni konu açmamak için buraya yazıyorum"
2012 punto easy aracım var. blue me takılır mı? forum da bir arkadaş linea aracına takmıştı ama şimdi bulamadım. blue me nin sadece usb olursa eğer bluetooth'u kullanacam.

Berkantonlu
07/02/2015, 02:10
zor bence..olsada maliyeti çok olur..ama olmaz gibimede geliyor teypte menüsü varmıdır yokmudur belli değil ayrıca direksiyon tuşlarıydı bilmem neydi uzun iş

emrek8899
07/02/2015, 11:13
zor bence..olsada maliyeti çok olur..ama olmaz gibimede geliyor teypte menüsü varmıdır yokmudur belli değil ayrıca direksiyon tuşlarıydı bilmem neydi uzun iş
Berkant senin sattin arabaninda aux dan cizik sesi gibi ses geliyordu benm auxda ayni sorunu cozebilmismiydin ugultu seklinde aux bostayken ses geliyor bisey baglayinca kesiliyor

alidemir
08/02/2015, 00:13
Media tusuna 2 kes bastim aux yazisi gelmedi muhtemelen takilmiyo o zaman benim arabaya aux aparati

Berkantonlu
08/02/2015, 00:17
Berkant senin sattin arabaninda aux dan cizik sesi gibi ses geliyordu benm auxda ayni sorunu cozebilmismiydin ugultu seklinde aux bostayken ses geliyor bisey baglayinca kesiliyor

o dipses neonlardan geliyordu yani kısacası herşey parklra bağlıydı bende ledler neonlar falan..parklar açıkken yapıyodu kapatınca normal aux dipsesi kalıyordu onunda sebebi elektrik ve ses kablolarının genelde aynı hatta döşenmesi ve temiz şase verilmemesi :D

Berkantonlu
08/02/2015, 00:19
Media tusuna 2 kes bastim aux yazisi gelmedi muhtemelen takilmiyo o zaman benim arabaya aux aparati

takılıyor hocam.. teybiniziz aux bölümü var fakat soket takınca kendini gösteriyor..şöyle anlatıyım teybnizin arkasındaki pinlerden iki tanesi eksik olan aux devresini tamamlıyor o iki pini birbirine bağlayınca devre aktif oluyor ve menüde aux çıkıyor..aparat aldığınızda bu işi aparat yapmış oluyor kısaca :) yanlız siizn teyp delph, marka blaupunkt apart uymuyor diye biliyorum ona göre aparatı alın