PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aux ile ilgili sorum var

egmn85
05/02/2015, 09:14
Merhaba arkadaşlar bende 2012 punto easy var araçta aux yok biraz baktım foruma böyle bi kablo montelenebiliyomuş sanırım bluetooth filanda kullanılıyomuş dediğim gibi foruma baktım ama pek anlıyamadım bunun için hangi ürünü almam gerekiyo hangisi uygun olur yardımcı olursanız sevinirim .

femoli
05/02/2015, 11:30
Blaupunkt Teyp Aux Kablosu Aux Çıkışı «Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/blaupunkt-teyp-aux-kablosu-aux-cikisi-pmu160)

buradan bakabilirsin

Berkantonlu
05/02/2015, 11:43
yanlış olmasın ama bu araclardaki teyp delphi marka yani linkteki aux kalbolu olmuyor farklı bir aux kablosu var ben öyle almıştım tuzluydu bayada 80 tl falan

Arrest
05/02/2015, 14:20
yanlış olmasın ama bu araclardaki teyp delphi marka yani linkteki aux kalbolu olmuyor farklı bir aux kablosu var ben öyle almıştım tuzluydu bayada 80 tl falan

alakası yok berkan , media tusuna iki kez bastıgında aux menüsü geliyor mu ?

egmn85
09/02/2015, 14:59
Teşekkürler yardım için

egmn85
09/02/2015, 15:21
alakası yok berkan , media tusuna iki kez bastıgında aux menüsü geliyor mu ?

bu arada ben denedim de iki kere basınca aux menüsü gelmiyor

Berkantonlu
09/02/2015, 16:57
abi yanlış şeylermi konuşyrz yeni kokpit teyplerde iki kere değil binkere bassan gelmez aux menüsü çünki devre eksik başka bir konuydu sanırım anlattımya..arkadaki iki tane pini birbrine bağlayınca devre tamamlanıyor ancak bu şekilde aux menüsü geliyor..bilgiğimiz auc kablosundaki sokette zaten bunun için paralel iki tırnak var

alidemir
09/02/2015, 19:47
Bende media dugmesine 2 kez bastim aux menusu gelmedi aparati takinca gelecek anladigim kadariyla

Ekrem06
09/02/2015, 19:55
Peki aparatı takınca Zeki Müren'de bizi görecek mi? :D Şaka bir yana o aparata bluetooth bağlayabiliyorsak efsanedir. Hemen taktırırım.

Berkantonlu
09/02/2015, 23:09
tekrar anlatyrmmm :D teyplermzde aux menüsü var fakat aktif değil bunun sebebide devrenin tamamlanmamış olması yani arkadaki girişlerdeki iki pini birbirine bir kblo ile bğldığınızda aux aktif oluyor..bu teybe uygun aux soketi ve ucu 3.5 jack alırsanız hem menünüzde aux sunuz çıkar hemde o 3.5 ğa telefon tablet bluetothh ne varsa takar 300 500 300 500 dinlersniz müziğinizi :D :D

Ekrem06
09/02/2015, 23:20
Üstad büyüksün:notworth::notworth::notworth: o zaman hafta sonu :dj::dj:

Berkantonlu
09/02/2015, 23:36
daha dettaylı anlatıyım...resimdeki data in ve data out pinleri aux devresni tamamlayan pinler..bu iki pini bir kablo ile birbirine bağladığınız anda menünüzde aux çıkıcak arkadaşalar..bu teybe uygun aux aparatını bağladınızda olay tamamdır işte bu kdr yani :D

cdogu
10/02/2015, 00:38
daha dettaylı anlatıyım...resimdeki data in ve data out pinleri aux devresni tamamlayan pinler..bu iki pini bir kablo ile birbirine bağladığınız anda menünüzde aux çıkıcak arkadaşalar..bu teybe uygun aux aparatını bağladınızda olay tamamdır işte bu kdr yani :D
Grande Punto ilk serilerde de aux olmayan Blaupunkt teyp var arkadaşımda. Mehmet abilere götürdüm ama olmaz diye hiç girişmedik. Acep bu işe yarar mı ki.

fawori
10/02/2015, 00:55
Arkadaslar benim teybi bilmem aux varmi yokmu mehmet abi sagolsun ayarladi takti sunu soyleyeyim ben kabloya jabra bluetooth kit ufacik birsey taktim teli eslestirdim kablosuz oldu hem muzik hemde tel gorusmesi yapoliyor

Berkantonlu
10/02/2015, 02:48
Grande Punto ilk serilerde de aux olmayan Blaupunkt teyp var arkadaşımda. Mehmet abilere götürdüm ama olmaz diye hiç girişmedik. Acep bu işe yarar mı ki.

cenkcim ona bsy dyemem cünki tecrbem yok ama anlatgm hersey yeni teypler için gecerlidir..

sonuc olarak çağatayında yaptığı gibi istediğiniz herhangi bir 3.5 çıkışlı verciyi teybe bağlayp ses alabrnsz :)