PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cep telefonu sistemi bozuyor

pdr42
30/10/2007, 00:32
arkadaşlar hep soylenir ya cep telefonu abs yi etkile sistemi bozar falan . bunu bizat yasasdım cep telefonu ile konferans gorusme yapıyordum kontagıcevrdm gostergelr calısamadı. tekrar terar denedim yine calsımadı.. sonra telefonu kapattım calsıtı..
ddemkki gercekten sistem etkileniyor cep telefonuna dikakt etmek gerekiyor

biloGP
30/10/2007, 02:39
Elektronik sistemi etkilemiş sanırım. Ama araç giderken konuşmuyordun heralde. Çünkü kontağı çevirdim demişsin. Geçmiş olsun..

Marker
30/10/2007, 21:54
Binek araclarda eskiden bozdugunu biliyordum ama son sistem abslere etki ettigini bilmiyordum. Otobuslerde sadece klima ve yan aynalari bozdugunu biliyorum.

ugurozer
30/10/2007, 22:34
cep telefonundan etkilenmemesi icin bilgisayar sisteminin cok ince bir metal plaka ile kaplanması gerekiyor hondalarda bu yapılıyor ancak puntodada vardir diyordum ve surekli kullaniyordum acaba yok mu?

pdr42
31/10/2007, 06:18
biizm puntoda da vardı yalnız ben konferans gorusmesi yapıyordum o zaman daha yogun geliyor demmkki dalgalar isterseniz olup olmadıgını sizde deneyebilrissiniz ozellikle kontagı ac marsa basmadan onceki hali sonra cep telle arama yap bakın bakaım oluyomu
olmuyosa konferasnta oluyo demektir

okinen_26
31/10/2007, 06:29
benım GP su an yok haftaya gelıcek ama arkadasımda var 4 5 kişi biniyoz herkezin cebı calıyor konusuyor falan ama hıc oyle bır sorun olmadı belkıde bır problem vardır yenı teknolojı bır aracta boyle bısey olmamalı bence sen servıse göster aracını

heartfever
31/10/2007, 12:39
araca bluetooth taktırdım 2 telefon da sürekli bağlı. devamlı konuşuyorum. ortalıkta acayip bir etkileşim var yani. bluetooth algılayıcısı da klimaya çok yakın ama şimdiye kadar hiç birşey olmadı. bu gibi şeyler tesadüf bence. o an telefonla konuşmuyorken de olabilecek bir arıza telefonla konuşulduğu için o olaya bağlanıyor. trafikte binlerce elektronik sisteme sahip çeşit çeşit araçta ceple görüşmeler yapılıyor. bir etkisi olsaydı yolda kalan araçlardan trafik keşmekeş olurdu.

birkan
31/10/2007, 13:01
bende sürekli konuşurum arabada.. daha bi soruna denk gelmedim, gelmem de inşallah..