PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Sıfır Arabayı Kirli Şekilde Teslim Etti.

Haberci
19/01/2015, 11:35
https://forum.grandepuntotr.com/images/sikayetvar_amblem_v1.png 27.12.2014 tarihinde Fiat bayisinden Punto Popstar 2014 model arabayı aldık teslim tarihi olarak 05.01.2014 tarihinde anlaştık fakat satış yetkilisi bize çeşitli nedenler ile aracı gecikmeli olarak 08.01.2015 tarihinde teslim etti soğuk kış şartları nedeni ile mağdur oldum aracı teslim alamaya gittiğim de araç pislik içindeydi. Arabanın neden pis olduğunu sorduğumuzda "araçlarımız böyle teslim ediliyor" yanıtını aldık. İlk defa araç almıyoruz kimi yanıltmaya çalışıyorlar bilemiyorum arabayı temizletmek zor bir şey değil paramızla rezil oluyoruz. Fiat çalışanlarını özenle 'seçmeli. (Çiğdem Ş.)

Kaynak: sikayetvar.com | Şikayetin devamı... (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2976128/fiat-sifir-arabaci-kirli-sekilde-teslim-etti/)

byadrenalin
19/01/2015, 15:48
Almasaydınız ? Ben sıfır arabayı böyle kabul etmiyorum deseydiniz. Böyle bir mantık mı var yahu ? Böyle teslim ediyoruz ne demek. Bırakın o arabadan caymayı komple o bayiden araç almaktan cayar paramı geri isterdim ben herhalde.

Gerçi buraya yazıyoruz şikayet sahibi de görmüyor ama neyse :D

darktiger
19/01/2015, 15:51
Almasaydınız ? Ben sıfır arabayı böyle kabul etmiyorum deseydiniz. Böyle bir mantık mı var yahu ? Böyle teslim ediyoruz ne demek. Bırakın o arabadan caymayı komple o bayiden araç almaktan cayar paramı geri isterdim ben herhalde.

Gerçi buraya yazıyoruz şikayet sahibi de görmüyor ama neyse :D

sakin ol şampiyon :)

AyBEROZ
19/01/2015, 15:57
Gerçekten ayıp etmiş bayii. Ama bu konu Fiatı değil , satın aldığınız bayinin sorumluluğu ve ilgisizliği bence. Bizde sıfır araba aldık. Zibarttan boya koruma , koltuk leke tutmama için işlem ve ön cama yağmur suyu kaydırma işlemi hediye edildi. Gerçi araba ford focustu ama. :D
Marka ne olursa olsun satıcı bayi bu konuda sorumludur. 2. El arabada bile galeri bunu yapıyorsa hele sıfır arabayı kirli teslim etmekte neymiş. İç dış temizlik 15 - 20 liralık bir işlem . Bundan mı imtina ediyorlar..

alidemir
21/01/2015, 23:48
üzüldüm gerçekten . ben titiz biriyim büyük konuşmayım ama paramla rezil olmaktansa vazgeçerdim herhalde..

Mert34
21/01/2015, 23:54
hey gidi toyota servisim ücretsiz pasta cila yaptırırlardı bakımlarda, birkeresinde yolda zifte girdimde onu bile ücretsiz temizlediler böyle servisler oldukça fiat daha çok düşüş yapar