PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk çalışmada hararet

emjoy's
19/01/2015, 00:51
Bu soguk havalarda aracımı çalıştırırken marşa basınca hararet göstergesi sona dayanıyo lamba yanıyo çalışınca dibe düşüyo yine.Bu niye olabilir bi fikri olan yada böyle sorun yaşıyan varmı acaba.Teşekkürler...

halils2
19/01/2015, 00:56
Aküden. Değiştirin düzelir.

diesel81
21/01/2015, 18:01
hocam %100 akü. aynı problem geçen hafta başıma geldi hatta benim ki daha sonra hiç çalışmadı. radyatör sıvısı aşırı sıcak gibi bir anlama gelen ingilizce mesaj verdi. buradan araştırdım herkes akü deyince ertesi gün akü takviye kablosu ile aracı çalıştırdığımda sorun kalmamıştı. böylece sorunun kesin olarak aküden olduğunu anladım. hemen gidip akü aldım ve problemi çözdüm.

arenas
21/01/2015, 18:58
Yav ne güzel milletin aküsü belirti veriyor bitmeden.
Benimki gibi durup dururken bitmiyor :(

Sent from my iPad using

emjoy's
22/01/2015, 02:49
teşekkürler arkadaşlar aküyü degiştiricez artık......

marineros
22/01/2015, 08:47
Yav ne güzel milletin aküsü belirti veriyor bitmeden.
Benimki gibi durup dururken bitmiyor :(

Sent from my iPad using

Kaçak olma ihtimali var mıdır?genelde ya açık unutulan ya da gövdeye kaçak veren cihazlar akünün birden boşalmasına sebep oluyor.

arenas
22/01/2015, 09:43
Kaçak olma ihtimali var mıdır?genelde ya açık unutulan ya da gövdeye kaçak veren cihazlar akünün birden boşalmasına sebep oluyor.

3. Yılını tam doldurmuştu ki bitti.kaçak olsa yeni akü de biterdi,yaklaşık bir yıldan fazladır yeni aküyü sorunsuz kullanıyorum.

Sent from my iPad using

marineros
22/01/2015, 10:27
3. Yılını tam doldurmuştu ki bitti.kaçak olsa yeni akü de biterdi,yaklaşık bir yıldan fazladır yeni aküyü sorunsuz kullanıyorum.

Sent from my iPad using
Ben yeni akünüz bitti gibi anladım.üçüncü yılda bitmesi normal :)