PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstifa

emre
29/10/2007, 16:44
Okulumuzu zorluğu ve işlerimizin yoğunluğu nedeniyle siteye ve organizasyonlara yeterli zaman ayıramadığımız için İstanbul Yönetimi Başkanlığın ve Başkan yardımcılığı görevimizin son bulmasını rica ediyoruz.Yeni gelecek yönetimin daha dinamik ve aktif olacağını umuyoruz.

Yönetimin ve Değerli üyelerimizin bize darılmamalarını ümit ediyoruz.Anlayışınız için teşekkürler..

Saygılarımızla ;

İstanbul Yönetimi Başkanı : Buğra KARASU
İstanbul Yönetimi Başkan Yardımcısı : Alper Emre BAĞCI

alpsarıoğlu
29/10/2007, 16:46
Yapma usta ya güzeldi ama öyle uygun gördüyseniz o farklı üzüldüm yani...

oguzhan ozcan
29/10/2007, 16:48
Yapma usta ya güzeldi ama öyle uygun gördüyseniz o farklı üzüldüm yani...(Yanlıslıkla arkadastan yazmısım)

Dikici
29/10/2007, 17:16
emre abi siteye yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler...
buğra abicim ..sitemiizn en zor günlerinde bizi yalnız bırakmadığın için))we her zaman bizim için en iyisini düşündüğün için teşekkürler.

karaınıza saygı duyuyoruz...yinew her zmaan aktif olmanız dileğiyle..

misafir3
29/10/2007, 18:14
haydaa nerden cıktı bu sımdı benı yanlız bırakıyosunuz yanee napıcam ben sımdı sızsızz

memat
29/10/2007, 18:18
üzüldüm devam etseniz ii olur ama karar sizin

misafir3
29/10/2007, 18:18
yok öle bısey olmaz dunde cok guzeldı bana bundan bahsedılmedı bılee hıc habersız oldu nıy eoldu neden anlamıyorum ama dusuncelerıne saygı duyuyorum ..bıyonden haklılarda iş okul form bıraz zor oluyo.

ceyms_cem
29/10/2007, 19:14
arkadaslar saygı duyuyorum ıllakı zor oluyordur ama ayrılık yok bulusmalarda olmanız dılegıyle.

erdiyilmaz
29/10/2007, 20:17
emre ve buğra kardeşLerim, hepimizin bir şekiLde eL eLe verdik birşeyLeri yürütmeye çaLışıyoruz, okuL, iş vs. gibi sebepLer eLbette bizLer için daha önemLiLer. kararınıza saygı duyuyorum. forumda yine aktif oLacagınıza inancım tam.

emekLeriniz için teşekkürLer.

hayırLısı oLsun diyorum.

emre
29/10/2007, 20:51
sayın üyelerimiz sevgili arkadaşlarım siteden kopmak ayrılmak gibi düşüncemiz yok hala her buluşmada ilk bizim adımız olacak paylaşımımız yardımlaşmamız sürecek ancak yukarıda yazdığımız nedenlerle biz yönetimi bırakıyoruz her zaman paylaşıma desteğe biz burdayız akıllara başka bir soru gelmesin lütfen

anlayışınız için sonsuz teşekkürler...

cadencepunto
29/10/2007, 21:41
bugra ve emre pazar günü tanıdım sizi çok cana yakın harika insanlarsınız sizden daha iyi bu işi yapabilcek birini göremiorum cok üzgünüm yanlız kurt arkadaşımızda msj.lar güzel gp herseyden önce diyosunda gelicem gelicem diyip gelmedin mangala aşk olsun sanada bugra ve emre sizi tanıdıgım için kendimi cok şanslı hissediyorum mutlaka görüşelim

Er-NnN
29/10/2007, 21:41
üzüldüm yaw keşke dewam etseydiniz neyse hayırlısı olsun...

emre
29/10/2007, 21:46
bugra ve emre pazar günü tanıdım sizi çok cana yakın harika insanlarsınız sizden daha iyi bu işi yapabilcek birini göremiorum cok üzgünüm yanlız kurt arkadaşımızda msj.lar güzel gp herseyden önce diyosunda gelicem gelicem diyip gelmedin mangala aşk olsun sanada bugra ve emre sizi tanıdıgım için kendimi cok şanslı hissediyorum mutlaka görüşelim
saolasın abicim teşekkür ederiz dediğim gibi yönetimde olmasakta hep sitedeyizinşallah bi gün bizde pendiğe yanınıza geliriz

spolat77
29/10/2007, 22:34
Herşeyin hayırlısı arkadaşlar.Bu kararı verdiyseniz demekki sizin açınızdan bunun olması gerekli.Umarım aynı yoğunlukta forumda bulunursunuz.

Linos
30/10/2007, 01:39
Emekleriniz için teşekkürler arkadaşlar... Okul mevzusu girince, söyleyecek fazla bir şey kalmıyor! Hayırlısı olsun... ;)

heartfever
30/10/2007, 11:10
hayırlısı olsun kardeş. iyi çalışıyordunuz. site sayenizde baya bir renklendi ve etkinlik gördü. önemli olan şimdi kariyeriniz. sınavlarınızda bol şans sizlere.

faruktuzlu
30/10/2007, 11:41
en azından misafir olarak bekleriz! tamamen kopmak olmaz di mi yani!

cadencepunto
30/10/2007, 18:47
inşallah umuyoruz ve bekliyoruz atilla bey tanışmak dilegile

ceyms_cem
30/10/2007, 18:54
inşallah umuyoruz ve bekliyoruz atilla bey tanışmak dilegile
ewet ersen kardesıme katılıyorum umuyor ve beklıyoruz ..

BGRAYS
30/10/2007, 19:52
arkadaslar daha yenı vakıt buldum ve girdim emre kardeşimin dediği gibi bundan sonrakı bulusmalarda ve olusumda daha ileri gitmek ıcın yardım konusunda elımızden gelenı yapacagımıza emın olabılırsınız ..

bu sıte ıcın bısıler yapabılmıssek ne mutlu bıze bu sıte bıze cok seyler kattı dostluklar mutluluk vs vs. hepınızle tanısmak cok guzeldı

ersen kardesım dusuncelerın ıcın tesekkur ederım bı mukavele daha cok gorusuruz merak etme ;)

smdı bana baskan denılmıcek mı :D:D:D heheh

yenı yonetıme sımdıden basarılar dılerız ..

ceyms_cem
30/10/2007, 20:00
Buyuk baskan el salla el salla buyuk baskan el salla :D:D:D:D:D:D:D

arif
30/10/2007, 20:11
kardeslerım en ıyısını sız bılırsınız ama uzuldum ayrılmanıza valla hayırlısı olsun kopmak yokk heee :D:D:D

BGRAYS
30/10/2007, 20:17
Buyuk baskan el salla el salla buyuk baskan el salla :D:D:D:D:D:D:D

heheheheh :D:D:D:D canım abim be wala superdin bulusma da ıyıkı tanıdım seni kopmayız bundan böyle merak etme ;)

arif saol abi gene birlikteyiz merak etme