PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı sorunu

galatasaray
27/12/2014, 20:46
Arkadaşlar puntomun arka sağ kapisi acilmayacak şekilde zor aciliyo desem yeri var bi ben acabiliyorum bu kapiyi oradan binenler acamiyo ve beni deli etcek bu kapi bilgisi olan varmi neden yapabilir kilitmi bozuk acaba yoksa tel gibi bisey varda gevşek DİE acmiyo yapabilirim?

GPEMREE
27/12/2014, 21:09
Ayni sorun bende de var. Bi ben acabiliyorum. Soyle bi cozum var bakabilirsiniz.
https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?t=25456

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

mrbleeeed
27/12/2014, 21:23
aynen denildiği gibi, insan kıracağım diye korkuyor.
dip kısmından açmaya alışılması gerekiyor ancak yolcu kapısı olduğu için hangi yolcuya öğreteceksin bu durumu.
arkaya kimseyi bindirmemek kesin çözüm :D

galatasaray
27/12/2014, 23:43
Bu resimdekileri biz yapabilirmiyiz ki dagatmis resmen dayi:)

GPEMREE
27/12/2014, 23:46
:) biraz karisik gibi gorunuyor ama eliniz yatkinsa yapilir bence.

Mert34
27/12/2014, 23:48
benim sağ arka kapıdaki gıcırtı hiçbir kapıda yoktur bunu nasıl çözeriz ?

GPEMREE
27/12/2014, 23:57
benim sağ arka kapıdaki gıcırtı hiçbir kapıda yoktur bunu nasıl çözeriz ?

Kesin cozum olmayabilir bazi arkadaslarda ise yaramamisti ama bendeki gicirti sesini cozmustu. Aynen sag arka kapiydi. Wd 40 sıkmistim ses kesilmisti.

hzrakts
28/12/2014, 00:00
Çoğu puntoda sağ arka kapıda aynı sorun var. Ben bi ara üstüne "Arızalı Lütfen Diğer Kapıyı Kullanın" yazmayı düşündüm :D Ustama söyledim uğra bi ara halledelim dedi de bakalım müsait bi zamanda uğrayıp yaptırıcam

Mert34
28/12/2014, 01:55
Kesin cozum olmayabilir bazi arkadaslarda ise yaramamisti ama bendeki gicirti sesini cozmustu. Aynen sag arka kapiydi. Wd 40 sıkmistim ses kesilmisti.

silah yağı sıksam kesermi :siritma: nereden yaptığınıda anlayamıyorumki bi tanıdığımızın chevellesi var 60model arabanın kapıları gibi açılıyor gırç gırç

GPEMREE
28/12/2014, 12:22
silah yağı sıksam kesermi :siritma: nereden yaptığınıda anlayamıyorumki bi tanıdığımızın chevellesi var 60model arabanın kapıları gibi açılıyor gırç gırç

:) Valla bi denemek lazim belki ise yarar. İse yararsa bi cozum daha bulunmus olur

ibooovn
29/12/2014, 03:33
dün kızlar kapıyı açamadı durun çocuk kilidi var dedim içten açtım :D bi ara açıp o teli gerdiricem güzel bir günde işallah :D forumda resimli anlatımı vardı