PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BLaCK DesigN - M3 GT-R Edition On Pitt Stop

BLaCK DesigN
27/10/2007, 03:12
Buda girdiğim yarışmalarda birinci olduğum bi çalışma. Auto Engineer için paylaşıyorum sizlerle, :) Detayları seven bi arkadaşa böyle detaylı bi çalışma armağan olsun diye :)

Beğeninize...

https://img102.imageshack.us/img102/6430/m3oy5.jpg
https://img212.imageshack.us/img212/1290/m3yenbgyp1.jpg

Er-NnN
27/10/2007, 03:15
farklı bi çalışma...

fatoş olarak bakıldıında üzerinde çok çalışıldıı belli her noktasında bişiler var ve uyum da güzel yakalanmış...

ama olayın modifiye kısmına gelince skyline a benzemiş araç... :)

BLaCK DesigN
27/10/2007, 03:18
Aslında charge Speed Body kitt ler takdir edersiniz ki Evo ve Toyota'nın MR2 ve Supra'sı için üretilir. Skyline da charge speed görmedim ama, doğrudur belki bir modifiye tutkunu özel olarak yaptırmış olabilir. :) ama ben M3 'te nasıl duracağını merak etmiştim. :)

Yorum için teşekkür ederim.

Auto engineeR
27/10/2007, 03:23
teşekkürler .. bu bambaşka bişi.. biliyorum bu çalışmanı yalnız ilk yaptığında galiba tampon yoktu, intercooler falan gözüküodu, onu hatırlıyorum.
çok çok güzel üzerinde çok uğraşılmış belli.. sanat eseri gibi :)

ekleme : her çalışmanda bi kıllık yaptım gene yapcam P), adamın gölgesi, krikonun,aletlerin gölgesi net ama arabanınki çok dağnık :)
ha bi de adam arka tekerden daha yakında duruyor ama dümdüz uzanıp jantın göbeini tutmuş, perspektif açıdan problem war bence

Unique_GOTH
28/10/2007, 21:31
belki adam yamuk ne biliyosunuz :D:D:D:D

BLaCK DesigN
29/10/2007, 21:01
:) arkadaş biraz muhalif olmaktan hoşlanıyor :) Olsun ben onu öyle kabul ettim :D

Auto engineeR
29/10/2007, 21:32
:) arkadaş biraz muhalif olmaktan hoşlanıyor :) Olsun ben onu öyle kabul ettim :D

öyle olmaktan hoşlandığım için değil, o işin şakası.
yaptığın çalışmalar profesyonel olduğu için ayrıntılarda gördüğüm hataları söyleme gereği duydum. sıradan bi çalışma olsa hiç gerek bile duymazdım

BLaCK DesigN
31/10/2007, 00:02
Dostum ben 3-4 senedir bu işle ilgilendiğim için, (hatta avrupada 4. lük ve yılın en etkileyici çalışması ödülü alan Subaru S204 için bile berbat olmuş beğenmedim diye yorum almış biriyim. :) ben eleştirmiyorum niye bana öyle yorum yazıyosun diye. :)

Ben bu çalışmayı buraya koyuyorsam, iyi yada kötü yorum almak için koyuyorum. :) Ego tatmini yapacak kıvamı geçtim..

Tekrar teşekkürler yorumlar için.

Er-NnN
31/10/2007, 00:15
hocam ama şimdi söledin o S204 ü koymassan olmaz... :)