PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol Silecek Problemi

enginakin
26/10/2007, 17:24
Merhaba Benim Problemim ön Silecekler Hakkinda Sizde De Ayni Problem Varmi Yada Garantiden Halledebilirmiyim.sol Sileceğim Sola Hareket Yaptiği Zaman Camdan Dişariya Taşiyor Ve Sol ön Direğe Vuruyor.bu Sinir Bozocu Bir Gürültüye Sebeb Oluyor.benim Yapabileceğim Bir Ayari Varmidir Acaba Yoksa Servis E Götürsemmi.

Yalın
26/10/2007, 18:21
servise 5 dakka uğrayın ayarını yapsınlar cok işi yok hemen ayarını yaparlar

ABNEW
26/10/2007, 18:57
Yetkili servis halleder hemen.Garanti kapsamında ayar ya da değişim yapılır büyük bir ihtimal...

Halook!!!
26/10/2007, 19:08
Madem silecek ile ilgili konu açıldı bende buna yakın birşey sorayım.
Biliyorsunuz ön cama su atmak için 2 tane fıskiye var.Sürücü tarafında olan fıskiye gayet güzel çalışıyor ve camın tam ortasına fışkırtıyor suyu fakat yolcu tarafındaki fıskiyeden çıkan su sileceğin demirine çarpıyor ve camın tam ortasına gelmiyor su.Serviste gösterdiğimde ise fıskiye başlıklarının ayarının olmadığını söylediler ama bilemiyorum yani.Sizin başınıza böyle birşey geldi mi?Yada öneriniz var mı?

h k
26/10/2007, 19:17
fıskiye başlıklarına ayarlanabilir olan Palio fıskiye başlığı takıp o sorunu halleden bir arkadaş vardı diye hatırlıyorum.

Linos
26/10/2007, 21:07
fıskiye başlıklarına ayarlanabilir olan Palio fıskiye başlığı takıp o sorunu halleden bir arkadaş vardı diye hatırlıyorum.

Evet, öyle bir çözüm yöntemini ben de hatırlıyorum... Birisi yapmıştı...

misli1
26/10/2007, 22:23
Palio silecek fiskiyesi takan arkadaş işi halletmiş ama görsel olarak bence güzel olmamış. Tabi sonuç güzellikten daha önemli.

Halook!!!
27/10/2007, 01:06
Görsel olarak nasıl durduğunu görebilme imkanımız var mı acaba?Fotoğraf fln...

enginakin
27/10/2007, 19:51
aynı problem bendede var yağ değişimi için servise gittiğim zaman baktırdım sağ fıskiyeyi değiştirelim dedi (garantiden) ama parça yokmuş bi ara uğradığında değiştiririz dediler.

puntobilo
27/10/2007, 21:25
benim arka silecek 3 yada 4. kullanımda silmemeye başladı (3500km) serviste 5000 bakımında arka sileceği komple değiştirecez dediler bilmem ne sorunu varmış ta sadece silgi değişmezmiş ve bu sarf malzemesi olduğu için garantiyede sokmadilar 55 ytl güzel güzel ödettiler.gecenlerde de fiat tan bi kadın aradı ve nasıl memnunmusun gibi şeyler sordu bu meseleyi anlattım bakalım ne olacak tamam ben aricam sizi dedi ve kapatış o kapatış. giden gitti anlıcaanız arkadaşlar