PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte çekici fiat albea

cadencepunto
26/10/2007, 16:46
araçla baya ugraştıık ama iyi oldu bence çünkü alışılmış modifiye edilen araclardan sıkldık artık ya buda albea dostlar begenmeniz dilegimle

https://img146.imageshack.us/img146/130/44196149xl2.jpg (https://imageshack.us)

https://img221.imageshack.us/img221/6826/04092007001pg2.jpg (https://imageshack.us)

https://img100.imageshack.us/img100/4184/04092007012ri6.jpg (https://imageshack.us)

Dikici
26/10/2007, 16:53
resim yok..imageshack.us coma girip upload linkini buraya yapıştırıp resmini yayımlayabilirsiniz...

Er-NnN
26/10/2007, 17:10
sanırım biraz daha yere yakınlaştırsanız on numara olucak... :)

misafir3
26/10/2007, 22:55
kanka super olmus onnumara duruyo resımlerde bır harıkaa ...

Dikici
26/10/2007, 23:10
aboooooooooooooow:S

memat
27/10/2007, 00:12
yeni nesil albea:D:D

cadencepunto
27/10/2007, 00:31
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

grandecaglar
27/10/2007, 01:04
gerçekten çok hoş olmuş ::)

Coby
14/12/2007, 21:29
bu albeanın en süper hali bile berbat
zaten fiatın tempra,tipo,brava-bravo,Tipo,Gp haricindeki modellerine baktıgımda midem bulanıyor resmen

alperylm
14/12/2007, 21:48
zaten fiatın tempra,tipo,brava-bravo,Tipo,Gp haricindeki modellerine baktıgımda midem bulanıyor resmen

arkadaşım bu denli rencide edici yorumlar yapmasak!

punto35
14/12/2007, 23:42

arkadaşım madem miden bulanıyor burda ne işin var lütfen biraz daha saygılı olalım teşşekürler...

cadencepunto
15/12/2007, 01:07
arkadaşlar merak etmeyin zaten bu arabayı bazı arkadaşların midesi bulansın diye yaptım bırakın bulansın bulansınki amacıma ulaşayım emegime saygı gösteren beni koruyan dostlarıma çok teşekkür ederim

punto35
15/12/2007, 01:21
valla çok iyi olmuş abi çok yakışmış çok farklı göstermiş albeyayı abi arkadaki plakanın yeri çok göze batıyo abi arka tamponu kötü göstermiş keşke arka tamponda ona göre biyer yapılsaydı ama yinede 10numara olmuş arabaya bayabi emek harcanmış eline sağlık keyifli şürüşler abi:)

misafir3
15/12/2007, 04:46

arkadasım burda emege saygı ınsanların yapmıs oldugu her ne olursa olsun bızler herseye saygı duymalıyız madem mıden bulanıyo kendı ıcınde kalsın o kelımenın telefuzu bıle saygısız arkadasım kuralları lutfen okuyalım ıhlal etmeyelım sewgı saygı cercevesınde senın aracın bıle yok daha sende al bı yap gorelım neler cıkarabılıyosun ortaya o aracı bırzat gp ıstanbul aılesı yakından gordu ıst pendık bulusmasında basında bıle yer aldı herkes ımrenerek baktı emege saygı duyuldu senın ersen beyden bır ozur dılemen gerek bız burda bır kardeslıgı temsıl edıyoruz bız yonetıcıler herkesın huzurunu saglamak ıcın ozverılı ve ısteyerek bu gorevklerı aldık lutfen herkes ıcın gecerlı herkesın yaptıgı emege saygı duyalım gp aılesının her bır uyesı bızler ıcın cok degerlı ve anlamlı.....
saygılarla.istanbul yönetimi..

alperylm
15/12/2007, 08:59
ben sahsen bugune kadar albea da modifiye görmemiştim gayet de şık tertemiz bir modifiyesi olmuş ellerine sağlık

cadencepunto
15/12/2007, 11:23
biz grande punto dostluğu ve arkadaşlıgı için burdayız ve burda çok mutluyuz alper ve anıla çok teşekkür ediyorum tabiiki orhanımada

Dikici
15/12/2007, 13:09
Konuyu fazla uzatmanın anlamı yok ...birisi gelmiş kim olduğunu neyin nesi olduğunu söylemeden ortamı germek için bi laf atmış gitmiş...böyle şeylere kafamıza takmaya gerek yok..emeğe saygı;)

Coby
15/12/2007, 13:24
yanlış anladınız herhalde özür dilerim...
ben fiata laf atmak istemedim,arkadaşın vermiş oldugu emeğede laf atmadım ben albea hakkında düşüncemi yazmak istemiştim grande puntoyu çok beğendiğim için burdayım aralık sonuna kadar Gp alabilirm (birisi miden bulanıyorsa neden burdasın demişte)
bende şuan fiat kullanıyorum.Ortamıda germek istemedim sadece albeanın modifiyeli hali bile bana uyduruk geliyor dedim ne var bunda arkadaslar neden kızdınız onuda anlamadım modifiyeyi yapan arkadasın emeğine sağlık güzel yapmış ona lafım yok ama albeanın modifiyeli hali bile kötü demek istedim

Dikici
15/12/2007, 20:15
kendinizi tanıtmdığınızdan direkman albea hakkında sert bir tawırla eleştirdiğiniz için yanlış anlaşılma oldu...daha anlayışlı biçimde ve herşeyden önce forum kurallarını okuyup tanışma bölümüde kendimizi tanıtalım lütfen...

Cnyt01
16/12/2007, 01:15
bence boyle yorum olmaz ya. bı makıne gorup mıdesı nası bulanabılır bı ınsanın? ben albea sevmem ama cok farklı olmus bu arabada neymıs kardesım fln oldum burda... ayrıca arac cokta guzel olmus. resmen evrım gecırmıs.

Coby
16/12/2007, 14:44
bence boyle yorum olmaz ya. bı makıne gorup mıdesı nası bulanabılır bı ınsanın?

böyle bir yorum niye olmaz ? burası bilgi paylasım platformu değilmi arkadaş aracını yoruma sunmuş bende yorum yaptım forumlar düşünceleri yazmak için vardır illa bir şey hakkında olumlu bir şeymi yazmak içinmi var forum,midem bulanıyor derken mecaz anlamda söyledim anlamışsındır umarım ;) ayrıca herkezin zevki ayrıdır ben beğenmedim diye beni eleştiremezsiniz ve siz bu aracı beğendiniz diyede bende sizi eleştiremem

tempesty
16/12/2007, 22:10
Arkadaşım ; elbette midem bulanıyor demenin mecaz anlamda olduğunu Cüneyt dahil buradaki herkes anlamıştır..Zevkler ve tercihler dediğin gibi insandan insana farklılık gösterebilir ve buna saygı duymak gerekir tabii ki..Fakat burası bir geyik forumu değil !!Oldukça fazla emek ve para harcandığı belli olan bir aracı görüpde ; mecaz bile olsa mesnetsizce ve çirkin bir yorum yapmak yerine ''ben beğenmedim'' yazıp geçebilirsin,beğenmek zorunda da değilsin kimse aksini iddia edemez , sadece tarzına biraz dikkat etmeni tavsiye ediyorum bu kadar insan senin yorumuna tepki göstermişse eğer anla ki artık bir yanlışın var !! Ama son cevabından halen anlamadığın belli..

Coby
16/12/2007, 22:22
Arkadaşım ; elbette midem bulanıyor demenin mecaz anlamda olduğunu Cüneyt dahil buradaki herkes anlamıştır..Zevkler ve tercihler dediğin gibi insandan insana farklılık gösterebilir ve buna saygı duymak gerekir tabii ki..Fakat burası bir geyik forumu değil !!Oldukça fazla emek ve para harcandığı belli olan bir aracı görüpde ; mecaz bile olsa mesnetsizce ve çirkin bir yorum yapmak yerine ''ben beğenmedim'' yazıp geçebilirsin,beğenmek zorunda da değilsin kimse aksini iddia edemez , sadece tarzına biraz dikkat etmeni tavsiye ediyorum bu kadar insan senin yorumuna tepki göstermişse eğer anla ki artık bir yanlışın var !! Ama son cevabından halen anlamadığın belli..

ben burda geyik yaptıgımı sanmıyorum yada geyik yapmanın anlamını sen yanlış biliyosun

ben en basta bunu photoshop sanmıştım ona göre yorum yaptım ama gercekmiş ve bayagı masraf yapılmıs arkadastanda özel mesaj yoluyla özür dilemiştim bu yüzden zaten

tempesty
16/12/2007, 22:32
Senin kullandığın kelimeleri ben yorum yapma yerine kullanmam ancak ciddi olmayan bir muhabbet dönüyorsa belki ''aman midem bulandı'' gibisinden bir söz çıkabilir ağzımdan..Bu da genelde geyik muhabbetinde döner zaten..Ordan burdan anlam çıkarmak yerine az önceki mesajındaki çok bilmişliği,biraz büyüdüğünde eğer bazı şeyler halen baki kalmamışsa ve bende halen burda olursam o zaman tartışırız..Keyifli forumlar dilerim sana..

Unique_GOTH
27/12/2007, 21:59
albea için baya şık bi modifiye olmuş yalnız arkadaki plakanın yeri konusunda "punto35" e katılıyorum biraz daha değişik olabilirdi

CesSpOoL
29/06/2008, 02:13
ani naptın sen yaww.. bi albea parası harcadın sanırım : ) ilginç ve ilgi çekici olmuş cidden tebrikler..

kobege
29/06/2008, 13:53
spoiler çok abartı olmuş bence...
gerisi gayet hoş ve farklı
yapanın emek verenin eline sağlık... =)

onddoner
29/06/2008, 14:22
valla muhteşem olmus yaaa

Ziyaretçi047
29/06/2008, 18:28
Bence bir araba modifiye edilmeye başlandıktan sonra iyilik kötülük çok tartışılmaz. Tamam kötü veya yanlış modifiyeler de vardır fakat o arabalara yaklaşım nihayetinde farklı olmalıdır. Bu arabaya çok fazla para ve emek harcanmış ve bence gerçekten çekici ve güzel olmuş. Bir kere albea olduğunu anlamak bile mümkün değil artık bence. Modifiye sayesinde zaten en kötü araba bile çok güzel bir hale getirilebilir ki bence albea çok da kötü bir araba değil. Sadece modifiyeye yatkın değil belki o kadar. Ama emek harcanarak klasik bir aile arabası bile ne hale gelmiş gördük işte.
Arkadaşı öncelikle emekleri için çok tebrik ediyorum. Aracın bence çok güzel görünüyor. Güle güle kullan. Benim için böyle bir araç orjinal bir BMW den daha değerli. Emek bambaşka bir şey.

dejavu
29/06/2008, 19:12
tebrikler tek kelimeyle süper....

Yalın
29/06/2008, 20:26
çok farklı olmuş ellerine sağlık

plastro
29/06/2008, 21:13
Gerçekten çok değişik çok hoş olmuş

tolgaank88
29/06/2008, 21:44
hoş ve değişik bi modifiye olmuş,ama biraz daha yere yaklaşmalı araç yinede çok güzel...
allah kaza bela vermesin...

TunFeB
29/06/2008, 23:28
süper olmuş. emeğinize sağlık....

mustafaf
01/07/2008, 11:56
valla cok degısık olmus.baya ugrastırmısa benzıyor.emegınıze saglık...

KaMiKaZe
01/07/2008, 13:15
üstüne yapılan işlemle arac aynı maliyette anladığım kadarı ile :D elinize sağlık.