PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat 500L Araç Sorunu.

Haberci
15/12/2014, 21:35
https://forum.grandepuntotr.com/images/sikayetvar_amblem_v1.png Pazar günü aracım akü arızası verdi yol yardım sorun halletti Bornova Birmont'tan almış olduğum aracımı bakıma götürdüm. Daha önce saçma nedenlerden dolayı 2 kez arza yaptı çekiciyle gitti. Neymiş efendim güncellemesi gelmiş mars basmadı. Neymiş efendim yakıt şamandırası bozulmuş araba kıpırdamadı bile. Krom aksesuarları küflendi 1 yıl olmadan neymiş yıkanırken kullanılan detarjandan olmuş yıkatmayalım mı yani? Akü arızalandı şarja kondu on bin bakımı yapıldı aracı aldım şimdi de sol far ve park lambası şu aldı bugün yaptı. Araçlarınızda mı problem yoksa bizde mi? Daha önce kullandığım Renault'a arabam 5 yıl tık demedi. 500 L dışarıda alalı 1 yıl bile olmadı. Servise bırakmaktan kullanamadık ayrıca aracım engelli. (Cansu Ö.)

Kaynak: sikayetvar.com | Şikayetin devamı... (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2891196/fiat-500l-arac-sorunu/)

darktiger
15/12/2014, 22:04
O kadar yatirim yapip diger modelleri boşladilar ama 500 dede işçilik hataları devam ediyor demek. Acaba italya da satılanlarda da boyle oluyormu yoksa bize satılanlara kalitesiz malzeme mi koyuyorlar

marineros
15/12/2014, 22:36
İtalya ince uzun bir yarımada.eğer aynı işçilik ve malzeme olsaydı şayet İtalya da kullanılan araçların çoğu küf,pas içinde olurdu.Koç grubunun saçma politikaları.

erenemre
15/12/2014, 23:48
valla arkadaşlar 500L 60 binden başlıyor o paralara ne fiat ne reno ne opel vs. gibi markalara verilir.Gidlir 2-3 yaşında mercedes , volvo gibi markalar alınır ben şahsen 60-70 bin lik bir araç alacak olsam ne fiat a nede türevi başka bir firmaya bakardım.İkinci el temiz bir mercedes yada volvo alıp gerçekten arabaya binmiş olursun tabi benim düşüncem.

darktiger
16/12/2014, 12:57
valla arkadaşlar 500L 60 binden başlıyor o paralara ne fiat ne reno ne opel vs. gibi markalara verilir.Gidlir 2-3 yaşında mercedes , volvo gibi markalar alınır ben şahsen 60-70 bin lik bir araç alacak olsam ne fiat a nede türevi başka bir firmaya bakardım.İkinci el temiz bir mercedes yada volvo alıp gerçekten arabaya binmiş olursun tabi benim düşüncem.

aynen 60000 bine ne arabalar var ikinci el. bmw audi alırsın 3-4 yaşında ama 20 sene binersin