PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine cam düğmesi

Mert34
14/12/2014, 22:24
arkadaşlar sabah camı kaparken çokmu hızlı el attım ne oldu düğme elimde kaldı tekrar takmaya çalışıp kapattım camı düğmeyi yerine koyunca ışıkta geliyor elektrikte sorun yok ama o düğme yerine oturmadı. kırıldı mı acaba nasıl yaparım bunu kapanmada sorun yok ama açılmıyor :g0000000:

Sonsuzluga
15/12/2014, 02:31
Düşmenin bağlı olduğu panel çok kolay çıkıyor ben bir kaç kez söküp temizledim dikdörtgen gibi panelin baş tarafında bir yer var ordan düz tornavida ile kaldırın eğer sürücü tarafıysa iki soket var onları sökün panel elinizde yolcu tarafında ise bir soket var onuda sökünce o elinizde geri kalan el becerisi ama dişi felan kırıldı ise ince bir işçilik ile yapistirin oda olmadı mecbur yenisi alınacak

Mert34
16/12/2014, 16:14
Düşmenin bağlı olduğu panel çok kolay çıkıyor ben bir kaç kez söküp temizledim dikdörtgen gibi panelin baş tarafında bir yer var ordan düz tornavida ile kaldırın eğer sürücü tarafıysa iki soket var onları sökün panel elinizde yolcu tarafında ise bir soket var onuda sökünce o elinizde geri kalan el becerisi ama dişi felan kırıldı ise ince bir işçilik ile yapistirin oda olmadı mecbur yenisi alınacak

dişleri sağlam ikiside sadece düğme yerinden çıktı. cam kapanıyor yani düğme yukarı kalkıyor ama aşağı inmiyor anca o kadar takabildim hala yerine oturmuşta değil :) dediğiniz gibi paneli söküp deneyeceğim