PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Philips H7 X-treme Vision ampul ve Photon T10 5w Gündür Farı ampulu Hk

kemalakkan
06/12/2014, 17:30
Selamalr arkadaşlar bildiğiniz üzere 2011 Punto Evo Mylife aracımı almıştım dün bakımlarını yaptırdım sanayide Kaliteli bir Ustada OTOBAY Osman ustada kendisi fiattan ayrılan bir arkadaş 6 yada 7 yıldır fiat ve alfa romeo araçlara bakıyor hatta alfa romeo forum üyesi birçok arkadaş orda bakım yaptıyor neyse benim araca dün yağ bakımı (Mobil Yağ) hava filitresi Yağ filitresi Polen Filitresi ve 4 adet buji takıldı daha 36 binde araç ustanın iyi olması çok önemli osman kendisi ilgilendi lifte kaldırıp altını detaylı inceledik balata spreyi ile alt tarafta sıkılması gereken yerelere 2 tüp bitirdik mükemmel oldu kısacası araba daha sıfır ALLAH denk getirdi işte herkese nasip olur inşallah isteyen olursa osman ustaya gitmelerini tavsiye ederim.Reklam için yazmıyorum bunları biz puntocular arabalarını cocukları gibi severiz onun için bakım yada başka işlemler için ustaya gittiğimizde ustanında itina ile bakmasını dileriz ki eskişehirde ben böyle yer pek görmedim osmanla tanısınca bu ön yargım kırıldı ..Başlıktaki konuya gelince bugun Ankaradan MD-Modifiye diye bir yerden 1 takım PHİLİPS H7 X-TREME VİSİON ampul ve Photon T10 5w Gündüz Farı ampulu aldım pazartesi elimde olucak inşallah liklerini aşağıda belirtiyorum bu philips extreme olan ampuller 120 tl felan ama 68 tl ye aldım ben diğer gündüz farı yada park ışığı yerine takıcağım led ampulude 39 tl ye aldım tavsiye ederim...

1-https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-philips-h7-x-treme-vision-h7-philips-xtreme-vision-100-fazla-131720406/detay/

2-https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-photon-t10-5w-led-on-park-ve-ic-aydinlatma-ampul-can-bus-ozelli-189602302/detay

kemalakkan
07/12/2014, 11:13
Arkadaşlar hiç yorum yazan olmamış valla üzüldüm ya şaka bir yana pazartesi günü ampuller gelicek resimlerini eklerim ozaman ayrıca kokpit için neon çalışması bende yapıcam istanbuldaki arkadaş bu işi profesyonelleştirmiş gerçektende tebrik ediyorum onu

halils2
07/12/2014, 11:23
Ben de ampulleri değiştirmek istiyorum ama osram philips arasında kaldım. Taktıktan sonra orjinal ile philips in resimleri paylaşırsanız memnun oluruz.

kemalakkan
07/12/2014, 11:28
Tabi tabi mutlaka paylaşıcam osram ile arasında kalite farkı var arkadaşlar gerçektende bunu atlamayın philips bazı konularda çok ileri seviyede adamların hata yapma ve kaliteden ödün verme lüxü yok ve bu kaliteyi inşallah bende kullanıcam pazartesiden itibaren

kemalakkan
07/12/2014, 20:00
Arkadaşlar ben H7 philips aldım ama bizim arabalara H4 olması gerekliymiş sanırım yani H7 taksam nasıl olur sıkıntı yaratırmı acaba bi H4 olması gerektiğini yazmıştı bana bilgisi olan varsa yazarsa memnun olurum yarın geri göndericem eğer olmayacaksa

F500
07/12/2014, 20:19
Eger h4 se h7 olmaz hatta cikan orj ampulun woltu kacsa oda ayni olmali fazlasi duyunu yada fari bozabiliyomus bende bravomun orj mercekli farlarina hem goruntunun artmasi hemde xenon gibi durmasi icin amerikan parl modulu taktirmaya gittigim elektricimden photon marka diamond modeli xenon efekt 5000k 55w h1 ampul taktirdim.ampulun karsidan gelenin gozunu almama ve far su alsa bile patlamayan quartz cami var ama geceleri islak zeminde orj ler daha iyi gibi geldi bana

kemalakkan
07/12/2014, 20:56
Philips H7 Extreme Vision ile H4 Extreme Vision aynı 55 WATT ışık gücü ne sahip yarın anlarız bakalım

F500
07/12/2014, 21:07
Benim bildigim h4 cift filamali yani ampulun icinde hem kisa hem uzun var h7 ise tekli sadece kisa var yani sizinki h4 ise h7 olmaz

halils2
07/12/2014, 21:13
Daha önce dikkat etmemişim h7 olmaz bizim araçlara. H7 anca sislere olur. H4 uzun kısa bir diye geçer hem uzun hem de kısa farlar bir aradadır.

kemalakkan
07/12/2014, 21:35
Saolun arkadaşlar bilgileriniz için yarın geri iade ederim olmassa H4 alırım üzüldüm ya çok heveslenmiştim neyse