PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kedi Katili Oldum :(

ceb_58
01/12/2014, 21:50
Üniversiteden gelirken araçtan bi duman çıktı bide leş gibi bi koku aradada kedi miyavlaması geliyordu. Motoru açtım baktım etrafa kan sıçramış kedi leşi üstelik hala can çekişiyor. Neyse fener yardımıyla motordaki leşi temizledim attım. (Can çekişmemesi için öldürdüm) Ancak aracın sesi soluğu değişti hafiften gaza basınca ıslık sesi gibi ses geliyor. Ama kayışlarda vs gözle kontrolde bişey yoktu. O şekilde eve geldim. Motora bir zarar vermiş miyimdir?

F500
01/12/2014, 22:20
Oncelikle Gecmis olsun bir hayvansever ve kedi besleyen biri olarak cok uzuldum.baslikta katil oldum demissiniz lafin gelisidir ama sizin disinizda bi olay.maalesef havalar sogudugu icin motorun sicakligina gelip bide karter korumasi yoksa motor alttan acik oldugu icin giriyolar ozelliklede anne sicakligi arayan aç yavrular umarim cok can cekismemistir mübarek.bu araba dinimizde kedi beslemek sünnet Peygamberimizinde kedisi varmiş.kedi öldurenin bir cami yaptirmasi lazim derler.zaten zor bi hayatlari var.aslinda surucu ve mtr icinde tehlikeli trigerin oraya bi girse Allah korusun cok buyuk zarar verip kazaya bile neden olur ben bu yuzden aracimi calistirmadan once bide sicaksa mutlaka kornaya basiyorum lutfen sizlerde yapmaya calisin

cdogu
01/12/2014, 23:28
Öncelikle bir hayvan sever olarak geçmiş olsun. Bu başlıktan ötürü bu duruma üzüldüğünüzü düşünüyorum fakat mesajın içinde çelişik ifadeler var.

Öldüğü için üzüldüğünüz bir kedinin cansız bedenine ''leş'' demişsiniz. Bence pek doğru bir tabir olmamış. Hatta oldukça çirkin. Ceset vs. de diyebilirsiniz bence. Şahsen beni çok rahatsız etti bu ifadeleriniz.

Aracınızın motor aksamını da temiz bir şekilde bilen birine yıkatırsanız hem rahmetlinin yanan tüylerinin kokusu hem de etrafa bulaşan kanı geçecektir.

Tekrar geçmiş olsun.

SaLDo
02/12/2014, 00:49
Benım araca her sabah kedı dananır. Sabahları kaputu açıp kontrol etmeden arabayı asla çalıştırmıyorum.Üzüldüm hayvana :S

ceb_58
02/12/2014, 09:36
Öncelikle bir hayvan sever olarak geçmiş olsun. Bu başlıktan ötürü bu duruma üzüldüğünüzü düşünüyorum fakat mesajın içinde çelişik ifadeler var.

Öldüğü için üzüldüğünüz bir kedinin cansız bedenine ''leş'' demişsiniz. Bence pek doğru bir tabir olmamış. Hatta oldukça çirkin. Ceset vs. de diyebilirsiniz bence. Şahsen beni çok rahatsız etti bu ifadeleriniz.

Aracınızın motor aksamını da temiz bir şekilde bilen birine yıkatırsanız hem rahmetlinin yanan tüylerinin kokusu hem de etrafa bulaşan kanı geçecektir.

Tekrar geçmiş olsun.

Hocam aceleyle yazdım eve gelir gelmez. Yavruydu zaten üzüldüm bende

Arrest
02/12/2014, 10:09
Geçmiş olsun

Kadir00906
02/12/2014, 10:15
Geçmiş olsun üzüldüm,

klavikula
02/12/2014, 13:53
Gerçekten üzücü . Kader diyeceğiz yapacak bir şey yok ama hepimizin böyle soğuklarda hayvanları uyaracak bir davranış bulup korna , kaputa vurma v.b. böyle olayların önüne geçmek için çaba sarf etmesi lazım . Size de geçmiş olsun.

Ziyaretçi78
02/12/2014, 17:28
Geçmiş olsun gerçekten üzücü bir durum ama sizde farkında olmamışsınız.
Olsaydınız bunlar yaşanmazdı zaten eminim.
Kedicik de demekki eceli geldi işte ne yapsın olmuşla ölmüşün önüne geçilmez.

Not II üzerinden gönderildi. H.KURU Saygılarımla

blackpunt006
02/12/2014, 17:41
Benim araçta karter koruması olduğu için içeri giremiyorlar, motor sıcak olduğunda mecburen kaputun üstüne çıkıp ısınıyorlar. Kaputun bir kaç yerinde küçük küçük çizikler yapmışlar, canları sağolsun.

haybat
02/12/2014, 20:33
yazın benım arabanın girmişdi ufacık yavru cıkartamadık 3 gun arabayı calışdırmadım korkudan ya cıkmamışsa dıye geçmiş olsun

erenemre
02/12/2014, 23:16
geçmiş olsun karter koruması şart her türlü durum için

SaLDo
03/12/2014, 00:12
Karter koruması takınca kesin olarak bu kedi vs. içeri giremez değil mi ? Eğer öyleyse yaptırmak istiyorum.

ibooovn
03/12/2014, 00:37
gecmis olsun gecen senede yandan altima atladi bir kedi ayagimi frene bile koyamadan ustunden gectim aynaya baktim cok kotu oldum ozaman...

krm1983
03/12/2014, 07:07
Karter koruması takınca kesin olarak bu kedi vs. içeri giremez değil mi ? Eğer öyleyse yaptırmak istiyorum.

Korumada olsa bi sekilde giriyor kediler

iPad 'den aracılığı ile gönderildi

yusufaslan2701
03/12/2014, 08:39
Çok geçmiş olsun, mahalleli esnaf bir anne kediye bakıyordu. Sabah bindim arabaya market alışverişi Yaptım geldim 1 saatten fazladır geçen zaman.
Döndüm ki mahalleli ayağa kalkmış bizim hoca nerede( öğretmenim) diye. Anne kedi nasıl bağırıyor yavrusu kayıp diye. Hoca kaputu aç dediler zavallı oradaydı nasıl kötü hissettim bilemezsiniz iyi ki inmedi lastiğin altında kalsa affetmezdim kendimi. Bıraktık çekildik anneye gitti yavrucak.
Dikkat etmeliyiz haklısınız.