PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O.Z jant taklitleri

kızılbüyü
25/10/2007, 19:00
arkadaslar bu konuda bılgı sahıplerı varsa,yada en onemlısı kulllanan arkadsalar yorumlarınızı yazarsanız ck ıyı olur.jantlar goruntu olarak ıyı ama netur dezavantajlar dogrubılır...sımdıden tsk...

https://janthome.com/jant/hijoin/333.jpg

Auto engineeR
25/10/2007, 21:19
oz taklitleri ozdan daha ucuzdur,daha ağırdır,yamulmaya we kırılmaya daha yatkındır.

gp_tuning
25/10/2007, 22:29
ama cok guzel jant lar yaw hıc mı ıse yaramaz bunlar?

Auto engineeR
25/10/2007, 22:44
hijoin marka bi jant beğenmiştim we araştırmalarım sonucu taiwan malı olduunu we kırılgan olduunu öğrenmiştim.

hiç bi işe yaramaz deil tabiki çok da güzel kullanılır ama kırılır yamulur denilen şey de kolay kolay olmaz ciddi darbe gerekir

ceyms_cem
26/10/2007, 00:05
bu jantları Turkıyeye getıren bayı cok iyi tanıdıgım ınsanlar bende bu sektorun ıcerısındekı 9. yılım gelen o.z taklıtı jantlar olsun dıger marka jantlar olsun hepsının kalıtesı ayrı ayrıdır yogun darbe gelmedıgı taktırde yamulma kırılma gıbı sorunlar yasanmaz agırlık olarak bazılarında fark olabılır ama genelde tayvan veya tayland tan gelen jantların agırlıkları bır momo veya o.z ıle es degerdır bugun avrupanın en buyuk jant uretıcılerı malıyetlerden dolayı uzakdoguda uretıme gectı uzun lafın kısası butarz jantlarda yasanan en buyuk sorun balans problemıdır bu problemde her uzakdogu malında gorulmemektedır.saygılar

akin78
26/10/2007, 11:30
Resimdeki jant güzelmiş fiyat uygunsa düşünürüm ben 16'' lik olanını.

kızılbüyü
26/10/2007, 13:52
resımdekı cantın fıyatı 17 ıcın 1000 ytl ama hıc pazrlık yapmadım.bıseyler olur demıslerdı.16 sı daha ucuzdur.

Er-NnN
26/10/2007, 13:59
resimdeki jantın gerçeği olan o.z. racing ultraleggera nın mat black versiyonu zaten hasta olduum bi jant ama çakmasında aynı sonuç alınır mı bilmiyorum...

kızılbüyü
26/10/2007, 15:46
valla herkeze sorup sorusturuyorum ozellıkle kullana bırılerıne ualasabılsem.olayı cozucez.ama ck buyuk bı sorun yasatacagını sanmıyorum.ck ck buyuk bı darbe almadıgı surece.momo corse la aynı fıat mesala asagı yukarı,fakat daha tok duruyo,bence tabı.benımde ıkısı var aklımda.bakıcaz artık....

Genius
30/10/2007, 16:44
Arkadaşlar ben 1.5 senedir 16 inch darwin racing jantı 45 yanak ve 5 cm eibach yay ile 1.6 paliomda 20 bin km kullandım ve hiç bir sorun yaşamadım. Sadece yeteneksiz lastikçilerde çırakların vurduğu bijon anahtarlarının izi oldu o kadar. Ne yamuldu ne lastiklerde balon oldu ;)