PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mocani tavsiye edermisiniz?

kozlulum67
01/12/2014, 15:10
Yeni aracima mocanda lpg atmak istiyorum.montaj yaptiran yada fikri olan varmi acaba? Iyi gunler...

ZAK1980
02/12/2014, 19:33
Mocana 2 yıl önce forumdan bır arkadas ıle beraber BRC taktırdık Allaha sukur bugune kadar hıcbır sıkıntım olmadı gayet memnunum yıllardır lpg fılıtresı degıstırmeye ve 10bın km de de ayara goturmek dısında bır yolum dusmedı araba lpgdemı benzındemı fark etmedım cekıs 75 bg ıse 72bg ye dusecegı soylendı gayet memnunum

fawori
02/12/2014, 23:52
vallahi hocam ben ostim mavidenizler brc ile anlaştım onlarda süper inan sabah 10.00 gibi bıraktım akşam 17.30 gibi aradılar araç hazır sızdırmazlıkta aldık dedi 150 TL. Bp den gaz hediyesi aldım adamlarında işçiliği felan on numara bende Allahıma Şükür hiçbir sorun yaşamadım 4 aydır bana oradaki yetkili son iki yıldır brc son kit ve yazılımlarda tek bir beygir kaybı bile söz konusu değil dedi herhalde doğru ben hiçbir şey hissetmiyorum eskiden de hacıyolu akay rampası varya 4. viteste çıkardı şimdide rahatlıkla çıkıyorum haa 5.6. da da çıkar belki ama o kadar kaptıramıyosun neticede tünel dar birde çift şerit oluyorya sakat. Son hızlarda etkiler diyor arkadaşlar da ammaan sanki bana 200 km. mi basçaz Vallahi cezayı yapıştırılar zaten adam gibi kasissiz çukursuz yol mu var ankarada ?
Ama mocan da iyimiş herkesten duydum bu arada mavidenizlerde iç anadolu genel bayi merkezi ve servisi 2a muhendislik yani brc nin

tayfux
02/12/2014, 23:54
hocam mocan otogaz benim takıldığım bir opel forum sitesinin sponsorlarından birtanesi ve sitede inanılmaz övgü alıyorlar..çok fazla ilgili ve ürününün arkasında duran bir firma olduğundan bahsediliyor..