PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parklar ariza ikaz verdi yardm

galatasaray
30/11/2014, 15:00
Arkadaşlar az önce parklari beyaz yapayim dedim aldm taktim yanip sönmeye basladilar park lambasini kontrol et yazdi neden boyle bisey yaptiki orjnllari 2 ser telliydi aldigim tek telli ondanmi acaba yoksa numaralı amperi farklı park lambasi almak gerekli?

galatasaray
30/11/2014, 16:02
Yokmu yardim edecek arkadslar

alixxx
30/11/2014, 16:10
Yokmu yardim edecek arkadslar

Serhat bey nasıl bir yardım istiyorsunu? Kalkıp gelip arıza lambasını mı söndürelim? Ledli parklar arıza yakar.

Arrest
30/11/2014, 19:11
Serhat bey nasıl bir yardım istiyorsunu? Kalkıp gelip arıza lambasını mı söndürelim? Ledli parklar arıza yakar.
Guldurdun ali hocam :))

Serhat , ariza lambasi yakmayan led beyaz ampuller heryerde yok. Kemaloto.com dan bi goz atin 25 lira cifti

alixxx
30/11/2014, 19:19
Guldurdun ali hocam :))

Serhat , ariza lambasi yakmayan led beyaz ampuller heryerde yok. Kemaloto.com dan bi goz atin 25 lira cifti

Tartışma yaratmak değil amacım ama uzaktan istenen yardımlardan bazılarına nasıl yardım edileceğini anlamıyorum gerçekten. Arkadaşımız bide isyan etmiş ama nasıl bir yardım etmeliyiz? Arıza yaktı ise ampulü tekrar değiştirsin ya da led taktıysa eskiye dön. Biz internet başından nasıl yardım edebiliriz ki?

Arrest
30/11/2014, 19:31
Tartışma yaratmak değil amacım ama uzaktan istenen yardımlardan bazılarına nasıl yardım edileceğini anlamıyorum gerçekten. Arkadaşımız bide isyan etmiş ama nasıl bir yardım etmeliyiz? Arıza yaktı ise ampulü tekrar değiştirsin ya da led taktıysa eskiye dön. Biz internet başından nasıl yardım edebiliriz ki?
Malesef ilginç istekler olabiliyor , bi elm alip gidiyim bari :D tekrar calistiginda yinr yanar ama

galatasaray
30/11/2014, 20:16
Ledli parklarin Ariza taktiğini bilmiyordum bunu söylemek yeterdi yani ali bey formun amaci bu deilmi

alixxx
30/11/2014, 21:57
Ledli parklarin Ariza taktiğini bilmiyordum bunu söylemek yeterdi yani ali bey formun amaci bu deilmi

Forumun amacı bu değil beyendi forumların amacı bilgi paylaşmak ya da araştırmak olmalı ve bu konu ayyuka çıktı. Herkes bundan dert yanıyor ve forumda bu konu gibi belki on tane konu vardır. İnsanlar bunu aşmanın birçok yolunu bulmuş ama siz hiç araştırma yapmadan daha önce paylaşılmış mı demeden konu açmışsınız ve üzerinden fazla zaman geçmeden tekrar yardım için istekte bulunmuşsunuz.
Bu cümlelerim tek size değil bu forumda bunu yapan tüm insanlara. Biz herhese her zaman yardım ettik evet bu forum bunlar için ama hiç araştırma olmadan da olmuyor.
Biz araştırma yaparak kendi çabamızla neler yaptık.

Lütfen biraz daha araştıralım konu açmak en son işimiz olsun. O zaman siz ikinci mesajı yazmadan onlarca cevap yazılmış olur merak etmeyin bu forum/forumdaki insanlar yardımlaşmayı ve paylaşmayı sever.

femoli
30/11/2014, 22:06
Ali baska bisilere kizmiski yoksa bu kadar sert yazmazdi :)

Ama hakvermemek elde degil bu konu uzerine o kadar topic acildiki keske konuyu acmadan bi arama yapsaydiniz daha cabuk bilgiye ulasabilirdiniz ;)

"I phone araciligi ile gonderildi"