PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Telefona Gelen Reklam Mesajları Bıktırdı.

Haberci
28/11/2014, 10:35
https://forum.grandepuntotr.com/images/sikayetvar_amblem_v1.png Diyarbakır Fiat bayisi mi, servisi mi tam olarak bilemediğim Odabaşı Bal denen yerden bana sürekli reklam mesajı geliyor. Otomatik bağlamışlar. Haftası gelmeden mesaj geliyor. Arayarak bu sıkıntının giderilemeyeceğini bildiğim için direk olarak buradan yazdım. Numaramı sistemlerinden çıkarsınlar beni rahatsız etmesinler. (Mustafa C.)

Kaynak: sikayetvar.com | Şikayetin devamı... (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2851151/fiat-telefona-gelen-reklam-mesajlari-biktirdi/)

darktiger
28/11/2014, 12:26
mesaj gönderen fiat olsa sadece keşke. bayan iç giyim firmasından mesaj geldi geçen gece nin 3 ünde. gülermisin ağlarmısın (bir de hanıma açıklama kısmı vardı orasını hiç sormayın)

halils2
28/11/2014, 13:35
mesaj gönderen fiat olsa sadece keşke. Bayan iç giyim firmasından mesaj geldi geçen gece nin 3 ünde. Gülermisin ağlarmısın (bir de hanıma açıklama kısmı vardı orasını hiç sormayın)

:d :d :d :d

Ziyaretçi78
28/11/2014, 13:52
Kullandığınız operatör müşteri hizmetlerini arayın tüm reklam mesajlarını engelleyin.
Olmadı sürekli gelen mesajları telefondan dahi engelleme yapabiliyorsunuz.

Not II üzerinden gönderildi. H.KURU Saygılarımla

SaLDo
30/11/2014, 01:15
Sürekli gelen mesaj ve aramaları engelledim. Son 1-2 aydır telefonum abuk subuk mesaj ve aramalarla rahatsız edilmiyor :)

mrbleeeed
30/11/2014, 01:42
hiç yeri değil biliyorum ama PENDİK AÇI DERSANESİ her hafta 3-5 farklı numaradan mesaj atıp duruyor. ki dersane falan hiç alakam yoktur. ünv bitmiş durumda. kardeşim var lisede istanbulda. nereden ele geçirdilerse numaramı, onun için geliyor büyük ihtimal.
engelle engelle farklı numaradan zırt pırt mesaj. artık küfürlü mesajı basıp sonra engelliyorum.

darktiger
30/11/2014, 23:14
Engelledikce farkli numaralardan gonderiyorlar ki o da çözüm değil . **** pizza artık azıttı hergün başka bir numaradan mesaj atıyor. işin enteresan tarafı bir kere bile sipariş vermedim nasıl bulduysa beni