PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Stop Vidası Yalama Olmuştu ve Çözümü

teo53
26/11/2014, 15:50
Merhabalar sağ arka stop farımın vidaları sanayide'ki işi bilmez usta tarafından yalama edilmiş. Dün serviste ampülü değiştirmek istediler fakat sökemediler bir türlü kırıp yenisini takalım diye öneride bulununca servis teşekkür ettim ve bugun sanayide parçacım vardı ona gittim o da aynı teklifte bulundu bende iyi bir elektirikçi amca vardı onun yanına uğradım ben hallederim sana evlat dedi.

Matkap ile vidaya girişti vidanın kafasını kopardı ampülleri değişti içini temizledi sonra kusura bakma lütfen takacağım vida beyaz araban siyah dedi hiç sorun değil dedim amcaya ama saolsun vidayıda siyaha boyayıp yerine taktı Sağ sol stop farı tüm ampülleri beyaz renk plaka ışığı ile toplamda 50 Lira aldı. 200 istese verirdim hiç sorun etmezdim gerçekten işi bilen eskilerden gelen böyle iyi niyetli dürüst ustalara çok ihtiyacımız var aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa bu çözüm aklında bulunsun :)

EMRE ALTINOK
27/11/2014, 14:00
plastiğe giren vidalar fazla söküp takmaya gelmez.

cdogu
27/11/2014, 15:13
Bu yasli amcamizin yerini tarif eder misiniz?

Forum mumkun mertebe oraya gitsin,boyle insanlara sahip cikmak lazim. Servis sikayetleri cig gibi buyurken bu adamlara ihtiyacimiz var.

Dedeye sahip cikalim :))

teo53
27/11/2014, 15:30
Bu yasli amcamizin yerini tarif eder misiniz?

Forum mumkun mertebe oraya gitsin,boyle insanlara sahip cikmak lazim. Servis sikayetleri cig gibi buyurken bu adamlara ihtiyacimiz var.

Dedeye sahip cikalim :))

Tabikide :) Istanbul beylikduzunde beykent sanayi var onun içinde castrol servisin tam karşısı pehlivanoğlu olarak geçiyor kendisi oto elektirikci alternator tamirini kendisi gerçekleştiriyor araç yağ bakimida yapıyor gerçekten ustadir kendisi fiyatlarida gayet iyi