PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo Multiair Motor Yağ Yakma

kemalakkan
23/11/2014, 09:17
Selamlar Arkadaşlar
Dün akşam ekibi ile eskişehir buluşması yapıldı gerçektende güzel bir organizasyondu saolsun arkadaşlarla güzel sohbetler ettik bilgi alışverişi oldu tabi benim şanssızlığım arabamı dun sattığım için arabasız gittim biraz buruk oldu ama yinede güzeldi kısmetse Punto Evo Multiair almak istiyorum bir arkadaştan bilgi almak istedim orda daha önce kullanmıs arabayı 70 binde almış 140 binde satmış bana aracının yağ yaktığını söyledi bende garipsedim yani daha önce pek duymadım bu multi air motorların yağ yakmalarını felan ama bilgisi olan varsa paylaşabilirse memnun olurum Saygılar

kemalakkan
23/11/2014, 17:27
Arkadaşlar yokmu yorum yapıcak birileri multiair düşünüyorum yorumlarınıza ihtiyacım var

1923qw
23/11/2014, 17:54
Arkadaşlar yokmu yorum yapıcak birileri multiair düşünüyorum yorumlarınıza ihtiyacım var

Hocam merhabalar aracım multiair, 1 buçuk yıldır bende araç servis bakımlı, her servise gittiğimde yağına özellikle baktırırım, yağ yakma olayı falan yok, benim aracımda yok genel konuşmak istemem ama ödül almış bir motorun yağ yakacağını da zannetmiyorum, zaten bu motoru artık alfa romeolarda kullanıyorlar, multiair puntoya binmek bence bir ayrıcalık ben tavsiye ederim

krm1983
23/11/2014, 18:55
Hocam merhabalar aracım multiair, 1 buçuk yıldır bende araç servis bakımlı, her servise gittiğimde yağına özellikle baktırırım, yağ yakma olayı falan yok, benim aracımda yok genel konuşmak istemem ama ödül almış bir motorun yağ yakacağını da zannetmiyorum, zaten bu motoru artık alfa romeolarda kullanıyorlar, multiair puntoya binmek bence bir ayrıcalık ben tavsiye ederim

+1283

Tek ilavem Alfa Romeo'da kullanılan ünite turbo multiair.

kemalakkan
23/11/2014, 21:53
saolun mesajlarınız için haklısınız iyi bir motor olduğu kesin inşallah alıcam bende alınca yorumlarımı yazıcam saygılar herkese

sezerism
23/11/2014, 23:35
Merhaba
Evet bu motor yüksek devirlerde kullanırsan yağ yakıyor.
Ama yine de çok iyi bir motor......