PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paspas aldım

EMRE ALTINOK
16/11/2014, 19:51
Selamlar, 2006 puntomla aynı yaşta olan paspaslarımı yenileme kararı aldım. fiorinolu arkadaşım "sakın beleş kargosuna, ucuz fiyatına aldanıp netten paspas alma.kokudan duramazsın.bakıp görerek al.benaldım pişmaniye oldum." dedi.bende karfura gittiğim bi gün indirime girmiş. halı paspas aldım.altı cırtlı ayak dayama yeri bölgesi vs. var. 35 papel.4parça.. sadece lastik olanları daha ucuz sanırdım.onlar 70 lira. nasıl oluyorsa lastik paspas, halı pasonun iki katı. yarından itibaren yerleştirip bakacam. yaza doğruda lastik paso bakarım.

fencolic
16/11/2014, 22:12
servisten orjinal kaucuk paspas alin. 50 lira olmasi lazimdi. En azindan kesimleri tam uyar.

cemdogu
17/11/2014, 01:04
kışın lastik kauçuk, yazın halı kullanırız genelde ama?

SaLDo
17/11/2014, 01:08
kışın lastik kauçuk, yazın halı kullanırız genelde ama?

Kauçuk çok pis durur kışın. Çamur bile olur aracın içinde. Halı en azından iki silkeler yerine koyarsın. :) Gerçi ben yaz kış halı kullanıyorum

cemdogu
17/11/2014, 01:13
Kauçuk çok pis durur kışın. Çamur bile olur aracın içinde. Halı en azından iki silkeler yerine koyarsın. :) Gerçi ben yaz kış halı kullanıyorum
başkan öbür türlü halı çamur oluyor.Yağmur yağınca ıslanıp koku yapar halı.O yüzden dediydim.Kışın kauçuk paspas, yazın halı kullanıyorum kötü koku olmuyor hiç.

SaLDo
17/11/2014, 01:18
başkan öbür türlü halı çamur oluyor.Yağmur yağınca ıslanıp koku yapar halı.O yüzden dediydim.Kışın kauçuk paspas, yazın halı kullanıyorum kötü koku olmuyor hiç.

Doğrudur:) Yıkamadan yıkamaya değiştiriyorum ben üstündeki kağıtları. Alıştım o kağıtlara .)

cemdogu
17/11/2014, 01:21
Doğrudur:) Yıkamadan yıkamaya değiştiriyorum ben üstündeki kağıtları. Alıştım o kağıtlara .)
bot altında toplanmasa ben de kullanırdım ama sadece arkalarda kullanıyorum ben :/

celenlee
17/11/2014, 10:03
Yaz,kış havuzlu 3D paspas ;)
Kalın/Kauçuk paspaslar gibi koku sorunu da yok.

tayfux
17/11/2014, 17:06
3d paspas aldıktan sonra bende baya rahatladım..