PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Punto Evo Aracın Arka Stopları Buğu Sorunu Devam Ediyor.

Haberci
16/11/2014, 00:35
https://forum.grandepuntotr.com/images/sikayetvar_amblem_v1.png 2011 Model Fiat Punto evo 1.3 Araç sahibiyim. Aracımın arka stop lambaları aldığım günden beri sürekli buğulanıyor. Servise başvurdum ancak servis yetkilisi beni aracın stop yerlerinde üretim hatası olduğunu söyledi ve oradaki bölgenin yeniden boyanması gerektiğini söyledi fakat bu işlem aracın orijinalliğini bozacağı için kabul etmedim. Araç satılırken gösterilen ilgiyi arıza oluştuğunda kimse göstermiyor yaklaşık 1 aydır N*** hanımın dönüş yapmasını bekliyorum. Ne kadar ilgisiz bir müşteri hizmetleri olduğunu da böylelikle görmüş oluyoruz. (Yılmaz Y.)

Kaynak: sikayetvar.com | Şikayetin devamı... (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2826073/fiat-punto-evo-aracin-arka-stoplari-bugu-sorunu-devam-ediyor/)

ahmet4646
16/11/2014, 09:12
Evet sıfır km araç alıp böyle olaylar yaşamak üzücü ama Stop lambalarının alt kısmına işlem yapılacaksa sıkıntı olmaz oradaki boyaya kimse bakmaz.

srkann
20/11/2014, 21:32
Ben bu konu ıle ılgılı fıatla yapmıs oldugm gorusmede bana anlatılan, bu durumun normal oldugu dısarı cıkmam gerektıgın butun araclarda aynı sorunun oldugu, dıs ısı ıc ısı sıcaklık farkından olustugu, aksını ınkar etmeye devam edınce BENIM ANORMAL oldugum beyan edıldı..

tab
20/11/2014, 23:05
Sol arka stoplar olmuştu 1 yıl sonra ledi yanmadı. Servis led vidalarını sıkacakmış olmadı değiştirdiler

darktiger
20/11/2014, 23:08
Ben bu konu ıle ılgılı fıatla yapmıs oldugm gorusmede bana anlatılan, bu durumun normal oldugu dısarı cıkmam gerektıgın butun araclarda aynı sorunun oldugu, dıs ısı ıc ısı sıcaklık farkından olustugu, aksını ınkar etmeye devam edınce BENIM ANORMAL oldugum beyan edıldı..

Benim merak ettigim bu sorun italyada olsa yine aynı cevabı verebilirmiydi call centerdaki kişi. Bizi ulkemizi küçük göruyorlar. Ulkemize yatırım yaptıkları içinde kanunlar onları koruyor maalesef. Bir dava açsan en az 3 sene sürer heralde

Ersal
21/11/2014, 14:58

Düm Fiat müşteri hizmetlerinden aradılar.Müsaitim dedim ve anket yaptık.Bütün sorduğu sorulara en düşük puanı yani 1 verdim.Geçenler bir konudan dolayı müşteri hizmetlerini aradığımda görüştüğüm kişi bende veya telefonunuzda sıkıntı var bizde yok dedi.Bende dedim ki kardeşim 1997 den beri cep telefonu kullandığımı.Elimdeki telde şu anda piyasadaki en iyi cep telefonunun olduğunu kısacası bende veya telefonda hata olmadığını.Senin şu anda yaptığın işi inan senden daha çok iyi yapacağımı söyledim.Ağzımı bozmadan 2-3 dakika fırçaladım.Dün müşteri hizmetlerine bu durumu da anlattım ve daha sonra benimle konuşan kişinin adını soyadını söylemeye başladılar ve o şahısla ilgili birkaç soru daha sordular.Elemanı bayağı sıkıştıracaklar anlaşılan.