PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Borpower Nano Green Kullandım ve Gözlemlerim

teo53
11/11/2014, 23:16
Arkadaşlar merhaba çok uzun zamandır araştırıyordum ama çok kararsızdım koysam mı koymasam mı diye bugun Shell istasyonun da durdum pompacı ile uzun bir sohbet sonrası alıp denemeye karar verdim. Sıcak olan motoruma yaklasık 3 dakıka çalkaladıktan sonra koydum biraz bekledim daha sonra kontağa bastım ve 10 dakika rölantide beklettim. Sonuç ciddi anlamda beklediğimden çok daha iyi inanılmaz sessiz bir motor ! Daha tok bir ses çekiş olarak 1 ve 2 serileşti geri kalanını test edemedim ama çok da fazla birşey beklemiyorum neticede 1.3 :) Sadece 2 viteste 3000 devire gelip ayağımı gazdan çektiğimde çok küçük bir zırıltı var daha önce varmıydı yokmuydu onu hiç kulak verip dinlememiştim açıkcası ama üründen kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü 2.viteste 3500 devirde yapmıyor 3.viteste 3000 devirde yapmıyor sanırım birşeyler gevşek gene sıktırmak lazım ses daha çok orta taraftan vitesin altından geliyor gibi (Sanırım egzoz borusu biryerlere değiyor) . Şuan da motor sesi ve çekiş rahatlamış durumda yarın işe gelip giderken yakıt tüketimini ölçücem tam performansını gösterebilmesi için 3000 km yapmak gerekiyormuş bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir sonuç elde edeceğim .

merzel
11/11/2014, 23:35
Yakit deposuna koyuluyor di mi bu urunler?

Sent from my Nexus 5 using

teo53
11/11/2014, 23:46
Yakit deposuna koyuluyor di mi bu urunler?

Sent from my Nexus 5 using

Sağda bulunan ürün yakıt katkısı önceden kullanmıştım. Soldakinide yağ koyduğumuz sarı kapak var oradan dolduruyoruz

Ersal
12/11/2014, 01:14
Bu arada hemen tepki verdiyse ürün harika ama bana kalırsa hemen etkisini göstermez.Kaça aldınız acaba?

teo53
12/11/2014, 01:27
Bu arada hemen tepki verdiyse ürün harika ama bana kalırsa hemen etkisini göstermez.Kaça aldınız acaba?

50TL'ye aldım zaten 10 dakika bekledim rölantide çalıştı araç sonrasında ses ciddi anlamda azaldı hatta dedim ki keşke önceden koysaymışım :) Bende direk bir tepki beklemiyordum esas etkisi 3000 km de gösteriyor diye biliyorum bakalım uzun vade de neler olacak