PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP angel eyes??? galıba tr ye gelmez :(

arif
23/10/2007, 22:58
arkadaslar bı ıtalyan sıtede buldum cokk ta yakısmıs ama galıba tr ye gelmess italyaya gıdecek olan var mı acaba

:crutch00:

ORCIARI - News (https://www.orciari.it/ita/news.php?leggi=13)

tempesty
23/10/2007, 23:13
https://img145.imageshack.us/img145/4371/bora2ek8mediumii8.jpg (https://imageshack.us)

BaDWoLf
23/10/2007, 23:21
arkadaslar bı ıtalyan sıtede buldum cokk ta yakısmıs ama galıba tr ye gelmess italyaya gıdecek olan var mı acaba

:crutch00:

ORCIARI - News (https://www.orciari.it/ita/news.php?leggi=13)

hakkatten acayipmiş kesin gelmez bu :D

emre
23/10/2007, 23:48
Sabredin Gelicek Gelicek ;)

arif
23/10/2007, 23:53
inşallah gelirr ama daha cooooooooooookkkkkkkkkk var gıbı zaten uzerındekı jantlara hastayım 10 numara bılırsınız O.Z ULTRALEGGERA ama malum fıyatı 2700 ytlllllllllllll :(

emre
24/10/2007, 00:00
17" oz ULTRALEGGERA 1900 ytl hatta nakit alcaksan daha da indirebilirim

bu aralar gelir farlarda çok sürmez yılbaşını bulmaz diye ümit ediyorum ben

arif
24/10/2007, 00:05
hehhh olduu emre yarın gelıpp alıyom sımdııı 1900 ytl yee :):):):)
kardees bı parayı toplasam zaten hallettcemde malumm :D
umarım dedıgın olurda yılbasınana gelır bıraz fazla bekledık gıbı gelıyo bana
yıne de saol teklıfın ıcın :)

emre
24/10/2007, 00:07
ne demek abi burda birbirimize destek olmak için vazrız ben sana bildiklerimi söliyim aklında bulunsun kazım olursa yardımcı olmaya çalışırız

arif
24/10/2007, 00:10
eyvallah kardesım yazdım bı tarafa :)

Er-NnN
24/10/2007, 01:37
bi ultraleggera sewer daha çıktı... :)

bu arada o farlar eninde sonunda gelir... :)

pascal
24/10/2007, 02:45
gelir de ne kadar olur acaba? bence dudak uçuklatır...

dejavu
24/10/2007, 06:56
hakkaten güzelmiş.. ama ben farları pek sevmedim.. kızmayın ::))) ne yapim benim tarzım değil.. birde arka egzoz ortada şöyle yan tarafda olsa imiş yemede yanında yat imiş..

memat
24/10/2007, 13:39
onasıl bi far hasta oldum gelsin ilk alan ben olacam

yerliplaka34
24/10/2007, 13:44
arkadaşlar gelmez moraliniz bozulmasın ama diğer markalara olsa daha araba trafiğe çıkmadan bütün body kit ve aksesuarları türkiye geliyo ama fiat markasına garezlerimi vardır bilmem bir türlü bulamıyoruz... üzücü ama gereçek.....

akin78
26/10/2007, 11:41
Bence orjinalleri daha güzel ben beğenmedim açıkcası.. :(

emrahss
26/10/2007, 11:59
Çok şık olmuş modifikasyonun tamamı..

Auto engineeR
26/10/2007, 12:05
arkadaşlar gidin sanayiye bunun gibi el yapımı yaparlar kolayca,bence öyle abartılcak bi hali yok basit duruyor, mat plastik

borisc
26/10/2007, 13:38
arkadaşlar gidin sanayiye bunun gibi el yapımı yaparlar kolayca,bence öyle abartılcak bi hali yok basit duruyor, mat plastik

alper kızma ama oyle kolayca yapılacak bi olay değil bu. kolay olsaydı şimdiye kadar yaparlardı. dikkat edersen çift mercak var. italyadaki şirket aylardır bu farın uretimiyle ugrasıyor. ve yapımı daha tamamlanmadı diye biliyorum. tamamlandıgı anda bir kac çift getirmeyi planlıyorum.. ( bunun dısında cıkma bi farın uzerinde denicez burda ama pek olumlu yanıt alacagımızı dusunmuyorum)

Er-NnN
26/10/2007, 13:55
ya sanırım burdaki birçok kişide sanayiyi küçükseme var yada sanayide size hiç usta denk gelmemiş...

farların şıklıı söz konusu olduunda femoli nin işlerine bakabilirsiniz piyasada onun yaptığı kadar kaliteli siyah boyalı angellı far görmedim o da sanayi işi sonuçta...

ki sanayideki farcılara bir çıkma far götürün üstüne bunu istiyorum diyin malzemeciden de iki tane mercek alıp kalıp yaparak size bu farın aynısını hatta isterseniz daha farklı şekillerini de çıkartırlar...

memat
26/10/2007, 13:59
bıdrak aksesuarı albeaya far bulamıyoz orjinal :D:D

Er-NnN
26/10/2007, 14:01
ya zaten fiat ın kötü yanı modifiye piyasasında oldum olası aynı...

reno pejo vs. kullansan piyasada direk o model araba için çıkmış bi ton parça oluyo...

ama fiatta paso custom takılıosun...

arif
26/10/2007, 20:28
ya sanırım burdaki birçok kişide sanayiyi küçükseme var yada sanayide size hiç usta denk gelmemiş...

farların şıklıı söz konusu olduunda femoli nin işlerine bakabilirsiniz piyasada onun yaptığı kadar kaliteli siyah boyalı angellı far görmedim o da sanayi işi sonuçta...

ki sanayideki farcılara bir çıkma far götürün üstüne bunu istiyorum diyin malzemeciden de iki tane mercek alıp kalıp yaparak size bu farın aynısını hatta isterseniz daha farklı şekillerini de çıkartırlar...

iş o kadar kolay yanı..... ama bence yanılıyosun
belkı de yapıldı bız gormedık ne dersın ?? :)

Er-NnN
26/10/2007, 20:46
çewremde bu şekilde kendi farını yaptıran çok kişi var... :)

sonuçta fiat ın kötü yanı bi üstteki postta yazdıım gibi modifiye parçaları türkiyeye pek gelmiyo kendin bulmak yada yaptırmak zorunda kalıosun...

arkadaşım sadece çıkma farla komple farklı bi angellı mercekli far yaptırdı tipoya 1 sene boyunca arabayı satana kadar da sorunsuz kullandı... :)

Auto engineeR
26/10/2007, 23:55
arkadaşlar tabii ki kolay bi iş değil ama iyi bi usta bu işi halleder.

fiber glasstan yaparlar büyük bi ihtimalle we başka marka araçlardan alınan mercekler koyarlar içine. uygun açıları yükseklikleri tutturmak beceri isteyen bişi zaten bunu da yapabiliyorlar.

ha fabrika çıkışı gibi werimli olur mu? hayır ama yabana atılmıcak kadar güzel olur

borisc
27/10/2007, 00:48

ilk olarak sunu soylemek istiyorum. sanayiyi kücümseme olayını nerden cıkardın bilmiyorum ama bu sitede senden daha cok bu farı isteyen cok kişi var bunu bilmeni isterim. bu farı cok isteyen biri olarak sanayiye gitmediğimi nerden biliyosun bunu anlamadım.ayrıca femoli yi ornek vermişsin.her turlu ustaya saygım var ama ben kendi farlarımı kendim boyadım(emre-bugras istanbul yonetim ve sefa iyi bilir).istesem ustune angel da takardım.fiat birmot un on takımdan gelen ve bir turlu cozemediği sesi arabamın altına yatarak ben cozdum. he burda '' sanayiyi kücümseyerek'' kendimi kücümsedim herhalde. ''ki sanayideki farcılara bir çıkma far götürün üstüne bunu istiyorum diyin malzemeciden de iki tane mercek alıp kalıp yaparak size bu farın aynısını hatta isterseniz daha farklı şekillerini de çıkartırlar..'' bu farı bana bi yaptırırmısın? maliyeti hıc sorun değil yeterki orjinal ( far yuksekliği ayarlanabilir ve uzun kısa yakmada problem olmayan) bi far yaptırmanı istiyorum SANAYİDE..bu kadar emin konustuguna gore bi bildiğin vardır herhalde.. saygılar..

arif
27/10/2007, 00:55
ilk olarak sunu soylemek istiyorum. sanayiyi kücümseme olayını nerden cıkardın bilmiyorum ama bu sitede senden daha cok bu farı isteyen cok kişi var bunu bilmeni isterim. bu farı cok isteyen biri olarak sanayiye gitmediğimi nerden biliyosun bunu anlamadım.ayrıca femoli yi ornek vermişsin.her turlu ustaya saygım var ama ben kendi farlarımı kendim boyadım(emre-bugras istanbul yonetim ve sefa iyi bilir).istesem ustune angel da takardım.fiat birmot un on takımdan gelen ve bir turlu cozemediği sesi arabamın altına yatarak ben cozdum. he burda '' sanayiyi kücümseyerek'' kendimi kücümsedim herhalde. ''ki sanayideki farcılara bir çıkma far götürün üstüne bunu istiyorum diyin malzemeciden de iki tane mercek alıp kalıp yaparak size bu farın aynısını hatta isterseniz daha farklı şekillerini de çıkartırlar..'' bu farı bana bi yaptırırmısın? maliyeti hıc sorun değil yeterki orjinal ( far yuksekliği ayarlanabilir ve uzun kısa yakmada problem olmayan) bi far yaptırmanı istiyorum SANAYİDE..bu kadar emin konustuguna gore bi bildiğin vardır herhalde.. saygılar..

saygılar teşekkurler cevap beklenmektedır??????

Er-NnN
27/10/2007, 01:25
maliyeti önemli deilse en yakın zamnda gidip konuşurum bilmediim bi konuda atıp tutmam...

borisc
27/10/2007, 03:43
maliyeti önemli deilse en yakın zamnda gidip konuşurum bilmediim bi konuda atıp tutmam...

desene bugune kadar bosuna italyayla baglantı kurmusuz. ok ozaman bende sozumun arkasındayım istersen ustune karını koy yeterki istediğim farı yaptır. ankaraya gelip alıcam. eger istediğim gibi olmazsa parasını sen veirirsin bastan soyliyim..

borisc
27/10/2007, 03:47
istediğim gibi olursa kendi siyah farlarımı sana vericem.ister satarsın ister kullanırsın..

Unique_GOTH
27/10/2007, 10:15
ya bi far yüzünden polemiğe girmeyin lütfen hem o kadar da ahım şahım bi far değil ki Femoli beyin yaptıkları daha güzel bence bu çok abartı...

viper
27/10/2007, 13:13
Bülent Abi görmesin:D

borisc
15/11/2007, 11:45
ne oldu yaw bizim farlar?ses cıkmadı?

gp_tuning
15/11/2007, 14:53
ama gercekten guzel far...

Er-NnN
16/11/2007, 01:52
ne oldu yaw bizim farlar?ses cıkmadı?

fardan ses var da maliyeti için beraber gidicek bi gp daa bulamadım...

şöle diyim zaten konuştuum farcı focusun benzer şekilde olan farlarını türkiyeden gelmeden yapan kişilerden bunu da yapacaını ama kullanacaı malzeme için çıkma fara yada incelemek için bi arabaya ihtiyacı olduunu söledi bende de gp olmadıı için haliyle maliyetini öğrenemedim...

yane far yapılabiliniyo maliyeti konmadan buraya da yazmak istemedim...

borisc
16/11/2007, 13:43
fardan ses var da maliyeti için beraber gidicek bi gp daa bulamadım...

şöle diyim zaten konuştuum farcı focusun benzer şekilde olan farlarını türkiyeden gelmeden yapan kişilerden bunu da yapacaını ama kullanacaı malzeme için çıkma fara yada incelemek için bi arabaya ihtiyacı olduunu söledi bende de gp olmadıı için haliyle maliyetini öğrenemedim...

yane far yapılabiliniyo maliyeti konmadan buraya da yazmak istemedim...

keske yazsaydın eren. cunku ben sana daha oncede maliyet onemli değil demiştim. ayrıca elimde 2 adet cıkma hasarlı farda var.istersen tekini yollayabilirim sana...

rebelbeauty.org
20/11/2007, 16:50
önemli olan soru qelirmi qelmez mi parası önemli diil :D