PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Bravo Hız sabitleyici Taktırdım resimlerle anlatım

knnzdmr61
21/10/2014, 22:22
Değerli forum üyeleri : Bu gün belkide Türkiye de bir ilki Trabzon Fiat Tunalar Servisinde başardık 2011 Fiat bravo dinamik plus modeline hız sabitleyici taktık. Forum sitesinde bazı arkadaşlar olmaz olur gibi yazılar yazmış bende en etkileyicisi olan uygulayan kişiyim Trabzonda ikamet ediyorum Trabzon Fiat Tunalar yetkili servisinde hız sabitleyicili sinyal kolunu getirttik eskisini çıkartıp yerine yeni sinyal kolunu getirttik hatta far sensörü ve yağmur sensörü uyumlu olanı getirttik ki daha sonra yağmur ve far sensörü taktıracağımız için bu parçayı getirttik buyrun resimler Trabzon Tunalar Fiat servisinde Kenan usta var bu işin profesyoneli gerçi ordaki ustaların hepsi profesör .

Emeği geçen bütün Trabzon Fiat tunalar servisine ve Personellerine Teşekkür ederim .

Saygılar sevgiler

halils2
21/10/2014, 22:43
Hayırlı olsun da sizin servis geride kalmış forumu aratırsanız bravoya puntoya dobloya hız sabitleme takıldığını görürsünüz. Yâni sizin iş Türkiye de ilk değil.

knnzdmr61
21/10/2014, 22:45
forumu araştırdım bazıları takılır bazıları imkansız demiş bazıları motor beyni değişir belki olur demiş bende en etkilisi olsun diye yazdım

halils2
21/10/2014, 22:51
forumu araştırdım bazıları takılır bazıları imkansız demiş bazıları motor beyni değişir belki olur demiş bende en etkilisi olsun diye yazdım

Hahırlısı olsun Güle güle kullanın son 1 yıl içindeki konularda bravoya cc takıldığının mesajları açıklamaları mevcut

Ersal
22/10/2014, 00:00
Hayırlı olsun ama yağmur sensörü ile far sensörü taktırırsanız ki takılıp takılmadığını bilmiyorum bayağı tuzlu olur gibi geliyor bana

teacherofenglish
22/10/2014, 11:15
Hayırlı olsun. Ben de Ordu Tunalar'a Punto'mu bakıma götürdüğümde hız sabitleme takarmısınız dediğimde yapamayacaklarını söylediler. Acaba oto'dan kolu alıp Trabzon'a gelip taktırsam mı?
Birde ne kadar işçilik talep ediyorlar acaba bu işleme?

teacherofenglish
02/11/2014, 12:25
Kenan bey foruma pek girmiyorsunuz heralde? Cevabınızı bekliyorum.'dan cc kolu sipariş verdim.Yakında elime ulaşır.eğer halledebilirsem buradaki serviste deniycem olmadı sömestreyi bekliycem ankara Kemal Oto için.

Ziyaretci046
02/11/2014, 23:31
Izmirde bizde bravoya su ana 20nin ustunde cruse control taktik

knnzdmr61
01/12/2014, 23:40
siteye uzun süredir girmedim kusura bakmayın çok özür dilerim herkesten Erhan Sakabaş orda da takarlar sorun olacağını düşünmyorum ama takmazlarsa ben yardımcı olurum her türlü fiyatta ve takılmasında

mservet
02/12/2014, 22:29
Izmirde bizde bravoya su ana 20nin ustunde cruse control taktik
Selam izmir de yeriniz nerde vede mu hız sabitleyici nin maliyeti nedir

teacherofenglish
03/12/2014, 21:29
siteye uzun süredir girmedim kusura bakmayın çok özür dilerim herkesten Erhan Sakabaş orda da takarlar sorun olacağını düşünmyorum ama takmazlarsa ben yardımcı olurum her türlü fiyatta ve takılmasında
Ordu da sordum haberimiz yok dediler. Trabzon Tunaları arayıp Kenan ustayla konuştum;"Evet yaptık bir Bravoya ama Punto hiç yapmadık ve tesisat var mı yok mu bilmiyoruz.Eğer yoksa çekemem tesisat ben" dedi arkadaş.
Bakalım 15 tatilde Ankaraya kaldı bizim iş artık.
Siz nasıl yardımcı olabilirsiniz buarada?

knnzdmr61
05/12/2014, 00:59
Ordu da sordum haberimiz yok dediler. Trabzon Tunaları arayıp Kenan ustayla konuştum;"Evet yaptık bir Bravoya ama Punto hiç yapmadık ve tesisat var mı yok mu bilmiyoruz.Eğer yoksa çekemem tesisat ben" dedi arkadaş.
Bakalım 15 tatilde Ankaraya kaldı bizim iş artık.
Siz nasıl yardımcı olabilirsiniz buarada?

işte o araba benim araba kenan usta da bana olmaz demişti ama oldu siz bana arabanın şase numarasını verin ben servisten öğreneyim haber vereyim

teacherofenglish
05/12/2014, 22:28
işte o araba benim araba kenan usta da bana olmaz demişti ama oldu siz bana arabanın şase numarasını verin ben servisten öğreneyim haber vereyim
Aracım 2012 model 1.3 Punto mtj Easy
Şasi: ZFA19900001895900
Cevabınızı bekliyorum.

SBTECH
06/12/2014, 00:25
istanbulda 2010 grande punto 1.3 mjet e nerde yaptırabilirim arkadaşlar ? daha önceden de sordum izmirde ve ankarada ustalar var sanırım ama istanbulda yok mu ankaraya gitcem sırf bu yüzden :D gerçi daha bikaç ay daha yaptıramıcam ama araştırmak lazım nerede yaptırabileceğimizi bilelim dimi

teacherofenglish
09/12/2014, 22:03
Nerdesiniz Kenan Bey?