PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol önden sarkan kablo

mucar
16/10/2014, 12:41
Merhaba,

Geçen gün arabayı geri geri garaja sokarken altı sürttü. Davlumbaz alttaki vidadan kurtulduğu için tekerleğe sürtüyordu. Vidayı geri taktım orda sıkıntı kalmadı ama turuncu bir soket sarkıyor şimdi. Yol bilgisayarında herhangi bir arıza, uyarı ışığı vs. yok. Sinyal, kısa/uzun far, sis, hepsi çalışıyor. Hava yastığı için darbe sensörüne mi gider, nedir, bilen var mı?

Arrest
16/10/2014, 13:29
Balata ikaz kablosu gibi tam anlamadim ama

darktiger
16/10/2014, 13:45
bayramdan önce bende sarkıyordu o kablonun ucu düşmüş açık halde kablo sallaıyordu bende yola gidecem diye servise götürdüm lifte kaldırdılar. usta ilerde bir özellik eklemek için sol tarafta ektsradan bir kablo oluyor oda bir klipsle tamponun oralarda bir yere bağlı o yerinden çıkmış dedi. aynı yerine kablo bağı ile tutturdu. seninkide ona benziyor bir servise uğra istersen. 20 lira para verdim bu işlem için o da ustaya çay parası diye.

mucar
16/10/2014, 19:13
Pek onemli bisey degil anlasilan :) Kislik lastik taktiracagimda baktirayim en iyisi, tesekkurler.

mucar
04/12/2014, 01:26
Bugün kışlık lastikleri taktırmaya Kavaklıdere'ye gittim, ustaya bunu da gösterdim, 'sis farının o' dedi. Sis çalışıyor dedim 'çalışır' dedi :) uzatmadım ben de, ne olduğunu anlamadım hala.