PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : isi sorunu ve radyötör

rafetyildiz
12/10/2014, 14:23
Arkadaşlar aracimin motor isisi 90 dereceye geliyor ve tekrardan düşüyor sürerken park halinde calisirken normal derecesinde sabit isida ve radyotor suyunu eksiltiyor dun su akiyodu altından şuanda birşey yok 2 saat calistirdim dolastim ama radyotor suyu maximumdan minimumum altina düşmüş gene motora karisiyor olabilirmi aceba

Mert34
12/10/2014, 14:40
Hiç hararet yaptımı aracınız ? 2.el aldıysanız blokta sorun varmı borularda patlama olabilir hararet yüzünden yakma yapmış olabilir egzoza karışıyorda olabilir

rafetyildiz
12/10/2014, 14:51
3 senedir kullanıyorum hic hararet yapmadi ama radyotor suyu eksilme sorunu vardi borulara baktim ama bisi göremedim yrn baktircam artik

ozkancavus1659
12/10/2014, 18:07
Termostat musurunun oralardan kacirabilir benimde oyle oldu ozel serviste 150tl ye falan dgistirmistim

halils2
12/10/2014, 18:36
Arkadaşlar aracimin motor isisi 90 dereceye geliyor ve tekrardan düşüyor sürerken park halinde calisirken normal derecesinde sabit isida ve radyotor suyunu eksiltiyor dun su akiyodu altından şuanda birşey yok 2 saat calistirdim dolastim ama radyotor suyu maximumdan minimumum altina düşmüş gene motora karisiyor olabilirmi aceba

noktalama imla olmadığı için anladığım kadarıyla cvp vereyim: önceden bir su eksiltme varmış sanırım ona ilave hararet 90 a gelip tekrar aşağı düşüyor; eğer olay buysa termostatınız bozuk, değişmesi gerek ve size tavsiyem kesinlikle orjinal kullanmanız, aksi halde yan sanayi çabuk bozuluyor.

byadrenalin
12/10/2014, 19:25
Sorun bana da termostat ta gibi geldi. Aynı şey benim de başıma gelmişti. Termostat bozuk olunca hararet düşüyor. Özellikle kaloriferi açınca oluyor.

ato
12/10/2014, 20:27
radyatör peteğide kaçırıyor olabilir benima raçta öyleydi yani tampo söküp peteğe bakın kırmızı kalıntılar oluyor üzerinde