PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pedal takımı-paspas-logo iptali-ızgara ve abarth şeriti

yerliplaka34
20/10/2007, 16:23
öncelikle herkese mrb...

yaptığım ufak değişikler umarım hoşunuza gider hiçbirine başkasının elini değdirmedim tamamen kendim yaptım logo iptali ve ızgara el emeği göz nurudur diğerlerinden farkı tamanem ızgara olması orjinal ızgaralar aynen duruyo icap ederse tekrar takmak için...arka logo yerine abarth logosu ve şeriti uyguladım..pedal takımı ve ayak dayama kendim motaj ettim.. pedallar sağlam olması için delik açtım en kolay olanı gazve debriyaj oldu çünkü plastik...:)

learner
20/10/2007, 17:08
güzel olmuş özellikle ön taraf. güle güle kullanın. devamını bekleriz....

brvhgt
20/10/2007, 18:37
güle güle kullan kazasız belasız pedalların plastik olmasının sebebi ayakları korumakmı acaba

ufuk61
20/10/2007, 19:34
Güzel Olmuş ön Tarafi Izgarayi Nasil Yaptin Aciklarsan Sevinirim

yerliplaka34
20/10/2007, 20:33
Güzel Olmuş ön Tarafi Izgarayi Nasil Yaptin Aciklarsan Sevinirim

öncelikle tamponun sökülmesi gerekiyordu onu hallettikten sonra orjinal ızagarayı tırnaklarından söktüm ön tarafta ızgaraların olduğu kısım boş kalıyor zaten tırnakların girdiği yerler çok işime yaradı orjinal ızgaraları kalıp olarak kullandım ve aldığım alüminyum ızgaraları ona göre ellimle büktüm daha sonra çıkıntılarıda ayaraladıktan sonra tampona zarar vermeden (çizik en nefret ettiğim şeydir) ;) cuk diye oturdu sonra tamponun araksından soktuğum tırnakları geri büküp sağlamlığını pekiştirdim. elimle bastırp ızgaranın iyce oturmasını sağladım tabi folyoyu daha önce uyguladım onu unutmamak lazım tabelacıdan 1m. 30cm genişliğinde siyah folyo aldım onu yağıştırdım bilenleriniz bilir folyo bol suyla yapıştırılıyor hava kalmasın diye...
daha sonra aynı itina ile tamponu yerine taktım ve olay bitti.. yapmak isteyipte yaptıramayanlara işçilik konusunda yardımda bulunabilirim hemde zevkle bilginize....:melek:

Linos
21/10/2007, 10:58
Güle güle kullan Akın! Güzel görünüyor... ;)

Halook!!!
21/10/2007, 11:53
Evet gerçekten güzel olmuş özellikle ön ızgara kısmı çok hoşuma gitti...

tempesty
21/10/2007, 11:57
Güle güle kullan,bence o kırmızı pas paslar hariç-güzel olmuş.

ABNEW
21/10/2007, 15:21
Güle güle kullan Akın...

memat
21/10/2007, 18:12
akın hoş olmuş güle gülie kullan

yerliplaka34
21/10/2007, 18:35
Güle güle kullan,bence o kırmızı pas paslar hariç-güzel olmuş.

aslında haklısın ama temizlenmesi kolay olduğu için onu koydum ama değiştirmeyi çoktan beri düşünyorum monzanın güzel bi paspasını buldum onu düşünüyorum. şimdilik kışı atlatsın yaz gelince değişricem..

bu arada unutmadan söyleyim beğendiğinize sevindim ilgilendiğiniz için ayrıca teşekürler...dışıyla pek fazla oynamak istemiyorum sadelikten yanayım en fazla marşpiyer bide spoyler olabilir...

jagar
22/10/2007, 19:39
güzel olmuş eline sağlık ..

EAGLE SAİM
27/10/2007, 12:54
Ellerine Sağlik