PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isofix Çocuk koltuğu

SaFFeT
07/10/2014, 12:32
Arkadaşlar cybex sirona yeni doğan ile 4 yaşına kadar KULLANILIYOR benim kızım 6 aylık o Yüzden büyük birşey almak istemiyorum ana kucaklarınada çok güvenmiyorum o Yüzden oto koltuğu almayı düşünüyorum cybex kullanan bilen vardı arkadaşlar yada ters dönebilen önerebileceğiniz birşey şimdiden teşekkür ederim

teacherofenglish
08/10/2014, 09:53
Ben de oğluma zamanı gelince alıcam.İnternetten baktım şimdi de ürün çok güzel görünüyor.Sadece Sol ön koltuğu oldukça öne almak gerekecek gibi şu 360 derece dönme mekanizmasını kullanmak için.

darktiger
08/10/2014, 10:56
ben bunu aldım 10 aylık oğluma. çok sağlam bir ürün hemde terse dönebiliyor. çok rahat ediyor içinde tavsiye ederim. hem fiyatı da düşmüş.

Joie I-Anchor Oto Koltuğu ve Isofix Baza Seti Licquorice - ebebek.com (https://www.e-bebek.com/joie-i-anchor-oto-koltugu-ve-isofix-baza-seti_JOI-C1126ACLQR)

celenlee
08/10/2014, 11:00
Ben Cybex Pallas Fix kullanıyorum ama 2 yaşında başladım.

9 ay sonrası güvenle kullanılabilir bence.
Yeter ki bebek sıkılmasın önündeki şeyden..

darktiger
08/10/2014, 11:14
ne yaparsan yap bebekler sıkılıyor o koltukta oturmaktan ama hem kanunen zorunlu hemde Allah korusun kaza anında çok önemli o koltukta oturması.

tayfux
08/10/2014, 11:21
ben geçenlerde forumda görmüşsünüzdür Bolen hugg marka aldım hepsiburada.com dan geriye dönmüyor ama sağlamlığı ve rahatlığından oğlum memnun :) fakat şöyle bir sıkıntı var ki piyasa da çok zor bulunan bir ürün..