PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ ön cam motoru bozuldu...

vek66
03/10/2014, 19:00
Bugün Develi den Kayseri ye giderken sağ camı birader açayım derken çatır çatur seler eşliğinde cam düştü.ilk önce biri vurdu sandım. Şanslıydım ki kayseri merkeze gelmiştim. Yol yardımını aradım ne yazık ki daha önce birkaç kez problem yaşadığım incioğlu nda bir ustaya yönlendirdiler. Usta servisin kapalı oldugunu bu durumda benim sanayiye gidip yaptırmaktan başka yolu olmadigini müdahale edemeyeceğini edersede tırnakları ve vidaları kirabilecegini söyledi. Son söylediğinden sonra usta?? İle hiç muhatap olmak istemedim. Müşteri hizmetlerindeki bayana bunun nasıl bir şey olduğunu daha amacımın garantisinin bitmediğini ve sanayiye gidip yaptirmak istemedigimi söyledim. Oradan da tatmin edici bir husus olmayınca. Müslüm abiyi arayarak onun yönlendirmeleri ve tavsiyelerine uyarak sanayide bir camcıya giderek bantla telle sabitledik. Demekki cam kırılsa veya başka birşey olsa koca kayseride kalacağım. Birazdan müşteri hizmetlerini arayarak bu konuyla ilgili şikayetlerimi tekrar bildireceğim. İnşallah kimse Kayseri sınırları içerisinde bir sorun yaşayıp ne fiat a nede inciroglu na muhtaç kalır.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

tayfux
03/10/2014, 22:40
olaya bak. Garantili arabaya servis veremiyorlar. Bu varya Türkiye de tüketicinin ne kadar önemsendiğini gösteren açık delildir...yurt dışında yapamazlar..
Geçmiş olsun hocam..