PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duologic vites boşa düşüyor.

darktiger
02/10/2014, 14:36
arkadaşlar 1-2 haftadır ara ara yapmaya başladı. ama dikkat ettim hep yavaşlarken 3.vitesten 2.ye düşerken oluyor. ama herzaman olmuyor günde bir iki kere oluyor n ye geçiyor manuel olarak vites artırınca düzeliyor. daha önce başına gelen varmı?.

mikili17
02/10/2014, 15:18
arkadaşlar 1-2 haftadır ara ara yapmaya başladı. ama dikkat ettim hep yavaşlarken 3.vitesten 2.ye düşerken oluyor. ama herzaman olmuyor günde bir iki kere oluyor n ye geçiyor manuel olarak vites artırınca düzeliyor. daha önce başına gelen varmı?.

alttaki linke bakabilirsiniz.

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/40868-2009-ggrande-punto-dualogic-sanziman-bosa-geciyor.html

darktiger
02/10/2014, 15:31
usta ne teşhis koydu sizin araca. yani neden oluyormuş bir şey dedimi. durup dururken neden yazılımsal bir hata çıkarıyormuş

mikili17
02/10/2014, 15:39
usta ne teşhis koydu sizin araca. yani neden oluyormuş bir şey dedimi. durup dururken neden yazılımsal bir hata çıkarıyormuş

araçta herhangi bir hata kodu yoktu.
en az masraflı olan yazılım atmakla başlayalım ve şimdilik kullanın takibe alalım dendi.
sebeple ilgili herhangi bir şey söylenmedi.
ancak sorun devam ederse vites motoru değişimine kadar gidebilir dendi.
umarım öyle bir sorun yaşanmaz.
bayramdan sonra tekrar bir bakacak Müslüm Bey (Kavaklıdere Fiat).

darktiger
02/10/2014, 15:50
inşallah olmaz ... ben de en kısa sürede bir servise uğruycam da bakalım ne kadar istiyecekler. istanbulda herşey parayla maalesef. arıza tespit e bile para istiyorlar