PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto konsol yolcu tarafı airbag çatlaması

dkaplan025
27/09/2014, 11:26
Arkadaşlar yolcu tarafı airbag çatlaması sorunu. servis tarafından ücretsiz yaptıran ve yapıldığına dair elinde belgesi olan varmı? Müşteri hizmetleri sallıyor sizin hatanız diyor

ensmaden
27/09/2014, 11:51
o müşteri hizmetlerinin ben. bekleyin arkadaşlar avukattan celp gönderdim, kaymakamlıktan tüketici hakem heyetine başvurdum yakında o belgeden elimde olacak, forumda kimse göndermedi, ben yaptırıp hepinize göndereceğim. Ama size tavsiyem bu durumu İtalya ile de paylaşın ne kadar çok kişi yazarsa o kadar iyi olur.

customercareinternational@fiat.com
answer@fiat.com

kalite kontrol
27/09/2014, 12:14
o müşteri hizmetlerinin ben. bekleyin arkadaşlar avukattan celp gönderdim, kaymakamlıktan tüketici hakem heyetine başvurdum yakında o belgeden elimde olacak, forumda kimse göndermedi, ben yaptırıp hepinize göndereceğim. Ama size tavsiyem bu durumu İtalya ile de paylaşın ne kadar çok kişi yazarsa o kadar iyi olur.

customercareinternational@fiat.com
answer@fiat.com

italya ile nasıl görüşürüyoruz mail yoluylamı. link varsa yolla bende mail atayım bende bu catlak yüzünden tüketici haklarına basvurdum.

ensmaden
27/09/2014, 12:30
italya ile nasıl görüşürüyoruz mail yoluylamı. link varsa yolla bende mail atayım bende bu catlak yüzünden tüketici haklarına basvurdum.

kardeşim yazıda mail adresini belirttim zaten atta, ordan al mail gönder 2 günde dönüyorlar. Türkiyeye yönlendiriyorlar ama türkiyede bu sorunun çok olduğunu bilsinler ve çözüm olmadığını.

dkaplan025
10/10/2014, 09:36
Selam ensmaden varmı bi gelişme