PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto arıza ışığı

malt
21/09/2014, 08:24
sarı arıza ışığı var ya hani lambalarla ilgili olan.lambaların hepsi yanmasına rağmen ışık hala yanıyor.sorun ne olabiir

klavikula
21/09/2014, 09:36
yeni takmış olduğunuz bir lamba led v.s. gibi uyumsuz birşey olabilir.

arenas
21/09/2014, 10:31
Ara ara yanan sinyal,fren lambası vs sorun olabilir.plaka lambalarını da kontrol etmekte fayda var.

iPhone 'dan Gönderildi...

Gokhan Tita
21/09/2014, 10:46
Benim parklarda led var benimde devamlı yanıyor arıza lambası. Ustam da bu araçların ledleri tanımadığından bahsetmişti. Bu şekilde kullanıyorum. En çok unutulan plaka aydınlatma lambasıdır onu bir kontrol edin etmediyseniz.Deneyebilirsiniz sırayla parklar sinyaller hangisinde yanmaya başlıyor.

CMasteR
21/09/2014, 11:01
Benim parklarda led var benimde devamlı yanıyor arıza lambası. Ustam da bu araçların ledleri tanımadığından bahsetmişti. Bu şekilde kullanıyorum. En çok unutulan plaka aydınlatma lambasıdır onu bir kontrol edin etmediyseniz.Deneyebilirsiniz sırayla parklar sinyaller hangisinde yanmaya başlıyor.

taktığınız ledlerin arasına orjinal plaka lambasını veya aynı şekilde dipsiz bir t10 lamba bağlarsanız arıza lambası sönecektir :) Bağlamış olduğunuz dipsiz t10 da tamponun araya sallayın gitsin :)

malt
22/09/2014, 17:33
araca led felan takmadık.birden bire yanmaya başladı.tüm lambalarıda kontrol ettik.hepsi yanıyor

arenas
22/09/2014, 21:26
araca led felan takmadık.birden bire yanmaya başladı.tüm lambalarıda kontrol ettik.hepsi yanıyor

Grandede arka stoplar çifttir.iki tarafta da birer tane yanmıyor olabilir mi?

iPhone 'dan Gönderildi...

malt
23/09/2014, 10:22
stop lambasının çift oldugunu bilmiyordum