PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shell'in Yaptığı Ayıp ! ! !

teo53
20/09/2014, 00:04
Yakıtımı çoğu zaman shell yada total'den alırım son 10 depoyu yolumun üstü olduğu içinde Shell'den aldım. Floryada bu akvaryumun olduğu yerın hemen bir arkasında bulunan Shell istasyonuna 1 hafta önce wc ihtiyacımı karşılamak için durdum ve beni dışarıda umumi tuvalete yönlendirdiler ve para alıyorlar kendi wclerinin önünde bir merdiven ve kapalı ! Bu durumu şikayet etmiştim ve müdürleri beni arıyarak özür diledi Shell müşterisinin ücretsiz faydalanabileceğini ısrarla söyledi bir daha böyle bir durumla karşılaşmıyacağımın sözünü'de verdi.

Bugun aynı istasyona gene uğradım ve aynı tavır dışarıya lütfen ! Shell müşterisiyim dedim dışarıya beyfendi direk müşteri hizmetlerini aradım aracımın içinde konuşuyordum kasiyer içeriden dışarıya geldi ve beni istasyonun dışına çıkmam gerektiğini söyledi bende inatla market kapısının tam önünde durdum müşteri hizmetleri bayiyi arıyarak tuvaleti kullanmam gerekçesinde uyardı ve anında geri dönüş yaptı lavaboyu kullanabılırsınız diye. O sıra çoktan istasyondan kovulmuştum bu durumuda detaylı bir şekilde ilettiğimde yapabilecek birşey olmadıklarını söyledi ve bende Shell kartı o sıra kırıp attım ağzıma geleni saydım (Küfür ve argo anlamında değil ) Ben ayda 800-900 lira akaryakıt alacağım aracıma ki bu hep shellden ! Sen beni ücretli wc ye yönlendireceksin böyle bir dünya yok. Bu durumu müdürlerine ilettiklerini söylediler dedim 1 sene öncede aynı şubeyi şikayet ettim hiçbir değişiklik yok lütfen dedim o müdürünüz kimse beni arasın kurumsal şirket nasıl işletilir iki çift lafım var. Açıklama şu yönde bulunduğu lokasyondan dolayı insanlar sürekli wc kullanıyormuş bu beni ilgilendirmez Shell müşterisini ayırt edeceksin ozaman bir daha Shell'den kesinlikle yakıt almam ve şunuda belirttim wc konusunda kesinlikle bir Opet ve Total değilsiniz. Hiçbir zaman beni geri çevirmediler ki her zaman ayıp olmasın diye mutlaka marketinden alışveriş yapar öyle çıkarım ve Shell'in burada müşterisine sahip çıkmamasını anlamıyorum cidden anlamıyorum ! Yazıklar olsun bu terbiyesizliği yapan herkese. Sinirlerim cidden yerinden oynadı birde personelin pişkinliği beni deli etti istasyondan kovmak nedemek ya aracınızı istasyondan çekin ! Tavıra bak kesinlikle hiçbir istasyonundan artık yakıt almayacağım !

tayfux
20/09/2014, 00:18
hava alanı çıkışındaki Shell mi? hangisi anlayamadım ben de halkalı tarafındayım sürekli florya-yeşilköye giderim ama bahsettiğiniz Shell hangisi acaba? florya girişinde köprünün yanında var birtane acaba o mu?

teo53
20/09/2014, 00:27
hava alanı çıkışındaki Shell mi? hangisi anlayamadım ben de halkalı tarafındayım sürekli florya-yeşilköye giderim ama bahsettiğiniz Shell hangisi acaba? florya girişinde köprünün yanında var birtane acaba o mu?

Şöyle tarif edeyim yeşilköyden floryaya bağlantı yaptıgımız bir yol var ordan devam edip alt geçitten geçiyoruz ılerıde saga ve duz devam eden yol var menekşeye doğru orada sağda bulunan shell istasyon adını tam hatırlamıyorum ama bilmem ne kardeşler ıcınde lastıkcı falan var tam köşede biraz tuhaf bir tarif oldu ama :D

fawori
20/09/2014, 01:28
opet candır bu konularda örnek alsınlar abilerini

teo53
20/09/2014, 02:48
opet candır bu konularda örnek alsınlar abilerini

Opetin gözünü seveyim bu konuda ah birde yakıtları az daha güzel olsa tadından yenmez ;) Bende isterim Türk friması kazansın para bizde kalsında haketten yürümüyor opet koyunca

CMasteR
20/09/2014, 09:58
bence franchising olan bu bayinin yaptığı yanlışı! tüm shell e yıkmak bence doğru değil. Bugün hangi araç motor sporları platformunda konu açsanız %90 herkes shell i terih etmektedir.

Tamam yapılan tamamen yanlış bir durum. O an ordakilerin densizliğidir. Müşteri memnuniyeti bakın aradınız müşteri hizmetlerini istasyonu arayıp size aynı hızda geri döndüler ?

teo53
20/09/2014, 12:40
bence franchising olan bu bayinin yaptığı yanlışı! tüm shell e yıkmak bence doğru değil. Bugün hangi araç motor sporları platformunda konu açsanız %90 herkes shell i terih etmektedir.

Tamam yapılan tamamen yanlış bir durum. O an ordakilerin densizliğidir. Müşteri memnuniyeti bakın aradınız müşteri hizmetlerini istasyonu arayıp size aynı hızda geri döndüler ?

1 yil öncede aynı konudan şikayet etmiştim 1 hafta öncede dünde değişiklik yoksa ve bana lokasyondan dolayı böyle bir tedbir alındı ve yapacak birşey yok diyorlarsa wc ye girmek için müşteri hizmetlerini arayip izin alıyorsam her defasinda bence burda Shellin kurumsal olarak çok büyük hatası var. Eğer Gerçekten müşterisine değer veriyor olsaydi ben 1 yıl sonra aynı sorunu yasamazdim. Madem çok büyük frima alsın bayiliğini müdürünü alsın yada görevden onun için çok önemli değil ki bir müşteri kaybetmiş kazanmış. Dediğiniz gibi %90 tercih ediyor 1 kişi onun için çok önemli değil bunu hissettiriyor zaten ...eskisi gibi totalden devam

fotobelit
20/09/2014, 12:49
Hadi wc ye almadın,istasyon dışına kovmakta neymiş..Harbiden iyi sabır göstermişsiniz..Ben olsam koydugun yakıtı çek,sonra al onu müsait bir yerine yani depona bidona doldur derdim..Bu nasıl bir davranıştır böyle..

teo53
20/09/2014, 14:10
Hadi wc ye almadın,istasyon dışına kovmakta neymiş..Harbiden iyi sabır göstermişsiniz..Ben olsam koydugun yakıtı çek,sonra al onu müsait bir yerine yani depona bidona doldur derdim..Bu nasıl bir davranıştır böyle..

Gerçekten bu terbiyesizliğe göz yuman Shell benim için bitmiştir. Çok farklı bir olayı Total'de yaşadım adamlar deli divane oldu ciddi bir yakıt puanı hediye ettiler küçücük bir olaydan sebep. Ama istasyon dışına kovulmamın hiçbir açıklaması izahi yok olamazda . Müşteriyi memnun etsinler canımı yesinler güleryüz iyiniyet açık iletişim... Gerekirse gider lukoildende alırım yakıtı

AyBEROZ
20/09/2014, 14:33
Shell ile bu olayı bağdaştırmamak lazım. O istasyon patronu çalışanları ve yöneticilerinin densizliği Manisa da Aydında Çanakkale İzmir arasında yakıt almasamda ihtiyaç molası için hep Shell istasyonlarında durdum ve market içerisinde yer alan iavabolar hepsinde açıktı ve gayet bakımlı temizdi . Böyle aptalca bir davranışla da karşılaşmadım.
Ama gerçekten o istasyon sahibi bu durumdan haberdar ise ve o böyle bir talimat verdiyse salak olmalı.

Arrest
20/09/2014, 16:36
Müşteri yetkililerine yaziklar olsn

cihankardes
20/09/2014, 23:33
Shell dünyada çevreye en çok zarar veren şirketlerden birisi.
Puntocular o şubeye gitmesin arkadaşlar.

tayfux
20/09/2014, 23:53
Şöyle tarif edeyim yeşilköyden floryaya bağlantı yaptıgımız bir yol var ordan devam edip alt geçitten geçiyoruz ılerıde saga ve duz devam eden yol var menekşeye doğru orada sağda bulunan shell istasyon adını tam hatırlamıyorum ama bilmem ne kardeşler ıcınde lastıkcı falan var tam köşede biraz tuhaf bir tarif oldu ama :D
o tarafın müşteriye ihtiyacı yok hocam ondandır. Ben her zaman Shell istasyonlarından alırım yakıtımı ve hiç böyle bir durumla karşılaşmadım ama gerçekten çok çok ayıp etmişler.

teo53
21/09/2014, 01:34
Shell ile bu olayı bağdaştırmamak lazım. O istasyon patronu çalışanları ve yöneticilerinin densizliği Manisa da Aydında Çanakkale İzmir arasında yakıt almasamda ihtiyaç molası için hep Shell istasyonlarında durdum ve market içerisinde yer alan iavabolar hepsinde açıktı ve gayet bakımlı temizdi . Böyle aptalca bir davranışla da karşılaşmadım.
Ama gerçekten o istasyon sahibi bu durumdan haberdar ise ve o böyle bir talimat verdiyse salak olmalı.
Şimdi bende diğer shellerde böyle bir durumla karşılaşmadım. Suç tamamen bayinin seviyesizliği farkındayım fakat burada shell kurumsal olarak ağırlığını koymalı ben 1 yıl öncede şikayet ettikten sonra sonuç hala aynı ise bir durup düşünürüm açıkcası

Müşteri yetkililerine yaziklar olsn
Kesinlikle öyle müdürlerden birisi arasın diye not düştüm eğer ararsa ki vay haline

Shell dünyada çevreye en çok zarar veren şirketlerden birisi.
Puntocular o şubeye gitmesin arkadaşlar.
Birde işin o boyutu var tabi birdaha asla almam lukoilden alırım hiçbir shell den almam

o tarafın müşteriye ihtiyacı yok hocam ondandır. Ben her zaman Shell istasyonlarından alırım yakıtımı ve hiç böyle bir durumla karşılaşmadım ama gerçekten çok çok ayıp etmişler.
Aynen öyle birde o tarafta wcdende para kazanıyor adamlar ve shell kurumsal olarak hiçbirşey yapmıyor ya ona illet oluyorum ben. Küçücük bir sorundan dolayı totalı şikayet ettim oda puan verdikleri slip silik veriyordu sürekli aradım böyle böyle istasyonunuzu uyarın diye rica ettim istasyon müdürü aradı kaçkere özür diledi ve yakıt puanı hediye ettiler ertesi günü yakıt almaya gittiğimde sorunda çözülmüştü. Al sana kurumsallık al sana müşteri memnuniyeti biz de wc ye girmek için shelli arayıp izin alalım töbe töbe ya valla gene sinirlendim :D

SaLDo
21/09/2014, 01:43
Her kurumsal alanda böyle çürük yerler çıkar. Sizin adınıza kötü bir durum. Ben de sürekli shell kullanmaktayım. Hep mahallemin yakınındaki istasyon. Hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.

teo53
21/09/2014, 01:47
Her kurumsal alanda böyle çürük yerler çıkar. Sizin adınıza kötü bir durum. Ben de sürekli shell kullanmaktayım. Hep mahallemin yakınındaki istasyon. Hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.

Mesela benimde evimin yan sokağında shell var gayet memnunum ordaki personelle oturup çay içmişliğim bile var. Benim derdim şikayet ettiğim yer hakkında hiçbir yaptırımın uygulanmaması ve ne kadar saçma wc nin önünde merdiven kapalı dışarıya yönlendırılıyorsunuz aklım,mantığım bunu almıyor taktım ben o bayiye kafayı ptesi iletişime geçer illali birisi sabırsızlıkla bekliyorum şöyle bir dümdüz edicem kim ararsa